Zakup usł. przedłuż. pr. użytkow. i subskr. oprogram. komputer. wykorzyst. w SOP oraz zakup oprogram. informat. i usł. dostępu do "Platformy zakup." oraz "Oprogram. diagnost dla pojazdów z grupy VW"
Służba Ochrony Państwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00025033
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-19 11:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010799793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania użytkowego ogólnego
Wykonawcy
28 przyznanych
TTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6332,04 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
76 101 PLNPIOTR WOJTASIKWrocław, PL
56 126,76 PLNPIOTR WOJTASIKWrocław, PL
717,3 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2189,4 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 970,3 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8720,7 PLNJOLANTA OLSZEWSKAMysłowice, PL
3567 PLN"INFO-EKSPERT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3793,32 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
68 607 PLNPAWEŁ OWCZARZAKŚroda Wielkopolska, PL
5796,99 PLNPAWEŁ OWCZARZAKŚroda Wielkopolska, PL
1932,33 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
29 072,14 PLN"DKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKowale, PL
19 158,48 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
37 975,02 PLNWOLTERS KLUWER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
48 029,04 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
34 882,8 PLNJOLANTA OLSZEWSKAMysłowice, PL
12 300 PLNPAWEŁ OWCZARZAKŚroda Wielkopolska, PL
1932,33 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 402,06 PLNP&P SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
23 566,8 PLNWOLTERS KLUWER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1003,68 PLNJOLANTA OLSZEWSKAMysłowice, PL
7250 PLNJOLANTA OLSZEWSKAMysłowice, PL
5050 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 012,2 PLNTTS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
7103 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "GEO-SYSTEM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8610 PLN'OPEN NEXUS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 140 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.