Remont Dróg gminnych publicznych w miejscowości Rozpucie oraz Siemuszowa
GMINA TYRAWA WOŁOSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00023104
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00023104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-18 09:35
- Lokalizacja
- Tyrawa Wołoska, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-beea025e-50f1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6871785094
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00023104 z dnia 2022-01-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Dróg gminnych publicznych w miejscowości Rozpucie oraz Siemuszowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYRAWA WOŁOSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440761
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 175
1.5.2.) Miejscowość: Tyrawa Wołoska
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-535
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@tyrawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyrawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.tyrawa.pl/?c=mdPrzetargi-cmPokaz-2841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Dróg gminnych publicznych w miejscowości Rozpucie oraz Siemuszowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-beea025e-50f1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00023104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00027418/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont dróg gminnych publicznych w miejscowościach Rozpucie oraz Siemuszowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00289850/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IIiGG.271.25.2021.DT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Przedmiotem zamówienia jest „Remont dróg gminnych publicznych w miejscowości Rozpucie oraz Siemuszowa”
DROGA nr G 117410
1. Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, trasa dróg w terenie pagórkowatym lub podgórskim.
2. Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi.
3. Koryta wykonywane na całej szerokości jezdni i chodników, mechaniczne, grunt kategorii I-IV, na głębokości 20 cm.
4. Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, ręczne, grunt kategorii III-IV.
5. Podbudowa z kruszyw, pospółka, warstwa dolna, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm.
6. Podbudowa z kruszyw, pospółka, warstwa dolna, dodatek za każdy dalszy 1 cm grubości Krotność=8.
7. Nawierzchnia z tłucznia kamiennego, warstwa dolna z tłucznia, grubości warstw po uwałowania 10 cm.
DROGA NR G 117411
1. Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno-bitumicznymi, lepiszcze: asfalt, mechaniczne obcinanie krawędzi,masa grysowo-żwirowa.
2. Oczyszczanie nawierzchni drogowych, mechanicznie, nawierzchni z bitumu.
3. Roboty remontowe, frezowanie nawierzchni bitumicznej z wywozem materiału z rozbiórki na odległość do 1 km, nawierzchnia gr. do 4 cm.
4. Skropienie powierzchni asfaltem.
5. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna), mieszanka asfaltowa, grubości po zagęszczeniu 3 cm, masa grysowa, samochód 5-10 t.
6. Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych, asfaltowe, dodatek za każdy dalszy 1 cm grubości warstwy Krotność=2.
7. Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem.
8. Wyróżnienie istniejącej podbudowy mieszanka mineralno-bitumiczna, mieszanka mineralno-asfaltowa, ręcznie R = 1,000 M=0,000 S= 1,000
DROGA G 117404
1. Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno-bitumicznymi, lepiszcze: asfalt, mechaniczne obcinanie krawędzi, masa grysowo-żwirowa.
2. Roboty ziemne koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi do 1 km, koparka 0,0015 m3, grunt kategorii III.
3. Oczyszczanie nawierzchni drogowych, mechanicznie, nawierzchnia z bitumu.
4. Roboty remontowe, frezowanie nawierzchni bitumicznej z wywozem materiału z rozbiórki na odległość do 1 km, nawierzchni gr. do 4 cm.
5. Podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa górna, po zagęszczeniu 15 cm.
6. Skropienie nawierzchni asfaltem.
7. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa wiążąca), mieszanka asfaltowa, grubość po zagęszczeniu 5 cm, masa grysowa, samochód 5-10 t.
8. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna), mieszanka asfaltowa, grubość po zagęszczeniu 3 cm, masa grysowa, samochód 5-10 t.
9. Skropienie nawierzni drogowej asfaltem.
10. Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną, mieszanka mineralno-asfaltowa, ręcznie R=1.000 M= 0,0000 S= 1.000.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie ulega unieważnieniu ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-01-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |