Przygotowanie kompleksowej dokumentacji technicznej na rewitalizację Domu Kultury w Trzebiatowie

GMINA TRZEBIATÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00140689
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00140689/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-11 13:12
Lokalizacja
Trzebiatów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c2f6b00-f392-4c4d-928e-45f5a97b1d1c
Identyfikator
8571922079
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

C+HO AR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 0
357 395 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00140689 z dnia 2025-03-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie kompleksowej dokumentacji technicznej na rewitalizację Domu Kultury w Trzebiatowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIATÓW

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Trzebiatowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684611

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Trzebiatów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 913872984

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebiatow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.trzebiatow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/trzebiatow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowanie kompleksowej dokumentacji technicznej na rewitalizację Domu Kultury w Trzebiatowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c2f6b00-f392-4c4d-928e-45f5a97b1d1c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00140689

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014502/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przygotowanie kompleksowej dokumentacji technicznej na rewitalizację Domu Kultury w Trzebiatowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00021671

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.32.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 266091,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej rewitalizacji dawnego Domu Kultury (wraz z jego rozbudową), zlokalizowanego przy ul. Wojska Polskiego 38 w Trzebiatowie (72-320) gmina Trzebiatów, w zakresie niezbędnym do wszczęcia postępowania o udzielnie zamówienia publicznego na realizację robót budowlanych o wartości przekraczającej progi stosowania przepisów ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320), zwanej dalej „ustawą Pzp”.
2. Zakres opracowania obejmować będzie w szczególności obszar działki nr 138, obr. Trzebiatów-5.
3. Obszar opracowania jest objęty ochroną konserwatorską.
4. Przewiduje się wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej zabytkowego budynku dawnego Domu Kultury - mającej na celu rewitalizację jego historycznych walorów, a także zaprojektowanie nowego układu funkcjonalnego, dostosowanego do aktualnych potrzeb zamawiającego i społeczności lokalnej. Zamawiający wstępnie oczekuje, aby projekt uwzględniał utworzenie: zaplecza kulturalno-oświatowego, sali wielofunkcyjnej (spełniającej wymagania co najmniej sali widowiskowej, wystawienniczej, konferencyjnej, itp.), kilku pomieszczeń przeznaczonych do prowadzenia zajęć z dziećmi (np. nauka gry na instrumencie, zajęcia plastyczne itp.), zaplecze magazynowe, pomieszczenia biurowe i socjalne.
5. Dokumentacja projektowa ma być kompletna na potrzeby celu, jakiemu ma służyć – wykonanie rewitalizacji i kompleksowej przebudowy / rozbudowy budynku na potrzeby utworzenia „Centrum Kultury i Dialogu Czterech Kultur”. Zamawiający nie wymaga odtworzenia budynku po jego dawnym obrysie. Zakres rozbudowy zależeć będzie od planu funkcjonalnego obiektu i warunków technicznych.
6. Wykonawca zobowiązany jest sporządzić przedmiot zamówienia z uwzględnieniem postanowień ustawy z dnia 19.07.2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1411) - poprzez projektowanie uniwersalne i racjonalne usprawnienia, dla zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, na ile będzie to możliwe do uzyskania na obszarze objętym ochroną konserwatorską zabytku.
5. Szczegółowy zakres zawiera SWZ wraz z załącznikami, w tym wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 330870,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 660940,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 337715,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: C+HO aR Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384381830

7.3.3) Ulica: Sowińskiego 24

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-236

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357395,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Adnotacja do "SEKCJA VIII UMOWA pkt 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej": wskazano całkowitą wartość umowy wraz z opcją (sprawowanie nadzoru autorskiego).
2025-03-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi