Usługa przeprowadzenia szkoleń z programowania zakończonych egzaminem i wydaniem certyfikatu w ramach projektu „Regionalny Program Rozwoju KUL” (3.5.3) z podziałem na 3 części
KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00020360
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-14 14:59
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120161005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
Wykonawcy
3 przyznane
TESTARMY GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
201 174 PLNTESTARMY GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
201 174 PLNTESTARMY GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
196 950 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.