utrzymanie dróg w granicach pasa drogowego na terenie Gminy Tarnowo Podgórne
Gmina Tarnowo Podgórne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00021467
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00021467/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-17 11:27
- Lokalizacja
- Tarnowo Podgórne, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f15c2f07-5d80-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7773111426
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00021467 z dnia 2022-01-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
utrzymanie dróg w granicach pasa drogowego na terenie Gminy Tarnowo Podgórne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnowo Podgórne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258454
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 115
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowo Podgórne
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-080
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 618146221
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@tarnowo-podgorne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnowo-podgorne.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
utrzymanie dróg w granicach pasa drogowego na terenie Gminy Tarnowo Podgórne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f15c2f07-5d80-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00021467
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000342/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 utrzymanie dróg w granicach pasa drogowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00315702/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina ma 100% udziałów w spółce (wyciąg KRS) w związku z tym sprawuje nad spółką prawną
kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na
dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania
sprawami spółki.
91,40% działalności Tarnowskiej Gospodarki Komunalnej TP-KOM Sp. z o.o. dotyczy
wykonywania zadań powierzonych jej przez Gminę Tarnowo Podgórne, sprawującą pełną
kontrolę, o której mowa powyżej. Zadania te zostały powierzone na podstawie Porozumienia z
dnia 1 lutego 2013r. w sprawie powierzenia Tarnowskiej Gospodarce Komunalnej TPKOM
niektórych zadań Gminy Tarnowo Podgórne w zadania w zakresie utrzymania czystości i
porządku na terenie Gminy oraz zadań zarządzania publicznymi drogami gminnymi i drogami
wewnętrznymi.
W Tarnowskiej Gospodarce Komunalnej TP-KOM Sp. z o.o. nie ma bezpośredniego ani
pośredniego udziału kapitału prywatnego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOP.271.63.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1518535,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie utrzymania dróg w granicach pasa drogowego na terenie Gminy Tarnowo Podgórne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do niniejszego zaproszenia.
Załącznik nr 2
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie pasów drogowych dróg gminnych w zakresie utrzymania na terenie Gminy Tarnowo Podgórne.
Przedmiotem, zamówienia są prace związane z:
1) Równanie dróg z walcem 200 000 m2,
2) Równanie dróg bez walca 100 000m2,
3) Uzupełnianie małych ubytków tłuczniem 8 000 m2,
4) Naprawa drogi tłuczniem przy uszkodz.25% - 55 000 m2,
5) Utwardzenie drogi tłuczniem gr.25cm – 8 000m2,
6) Wywóz i załadunek ziemi gruzu do 15 km – 525MG,
7) Roboty ziemne wykonane koparkami z transportem urobku do miejsca utylizacji 300m3,
8) Zamiatanie z wywozem urobku 800 h,
9) Sprzątanie chodników, ścieżek rowerowych, pieszojezdni z wywozem urobku 3 000h,
10) Usuwanie chwastów z chodników 400h,
11) Koszenie poboczy dróg 700 000m2,
12) Czyszczenie kanal. deszcz .i średnic od 200mm do 400mm 20h,
13) Koszenie działek gminnych 500 000m2,
14) Pompowanie wody z ulic 200m3,
15) Czyszczenie wpustów ulicznych 300szt.;
16) Czyszczenie studni rewizyjnych 50szt.,
17) Odśnieżanie 200h,
18) Posypywanie 7 000 000m2,
19) Regulacja pionowa włazów studziennych i wpustów ulicznych na drogach nieutwardzonych 6szt.,
20) Wymiana włazów studziennych i wpustów ulicznych 7 szt.,
21) Eksploatacja przepompowni ścieków deszczowych 12 m-c,
22) Eksploatacja fontanny w Przeźmierowie ul.Rynkowa 7m-c,
23) Eksploatacja fontanny w Przeźmierowie ul.Rynkowa/Południowa 7m-c.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1616241,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1616241,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1616241,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tarnowska Gospodarka Komunalna TP-KOM Sp z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 77700041121
7.3.3) Ulica: Zachodnia 4
7.3.4) Miejscowość: Tarnowo Podgórne
7.3.5) Kod pocztowy: 62-080
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1616241,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-01-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |