Dostawa dwóch spektrometrów fluorescencji rentgenowskiej ze zmiennymi kolimatorami
Okręgowy Urząd Probierczy w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00022693
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-17 21:12
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6761040909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Spektrometry
Wykonawcy
2 przyznane
ITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASkórzewo, PL
258 363,96 PLNITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASkórzewo, PL
258 363,96 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.