Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej wykonania wewnętrznej instalacji gazu oraz instalacji c.o. dla lokali będących własnością Gminy Miasta Gdańska.
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00022782
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-18 07:57
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi projektowania systemów grzewczychUsługi projektowe inne niż w zakresie robót budowlanych
Wykonawcy
7 przyznanych
ARKADIUSZ BURNICKIStarogard Gdański, PL
36 900 PLNARKADIUSZ BURNICKIStarogard Gdański, PL
36 900 PLNARKADIUSZ BURNICKIStarogard Gdański, PL
36 900 PLNARKADIUSZ BURNICKIStarogard Gdański, PL
36 900 PLNARKADIUSZ BURNICKIStarogard Gdański, PL
36 900 PLNARKADIUSZ BURNICKIStarogard Gdański, PL
36 900 PLNARKADIUSZ BURNICKIStarogard Gdański, PL
36 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.