Dostawa artykułów żywnościowych dla stołówki Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W PILE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00045286
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-02-02 15:18
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7642611565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeMięsoProdukty mleczarskiePieczywoRybyZiemniakiWarzywa, owoce i orzechyJaja

Wykonawcy

8 przyznanych

SŁAWOMIR KRAFTPołajewo, PL
72 000 PLN
MICHAŁ STACHOWIAKBiałośliwie, PL
12 000 PLN
'ODOSS' OSSOWSCY SPÓŁKA JAWNAPiła, PL
75 000 PLN
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
30 000 PLN
GRZEGORZ KURZAJCZYKPiła, PL
30 000 PLN
NORDIS CHŁODNIE POLSKIE sp. z o.o.Wróblowice, PL
18 000 PLN
HANSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIPiła, PL
46 853,4 PLN
KONRAD BOGUSŁAWSKIKWIATOWA, PL
8000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.