„Przebudowa budynku Domu Studenta nr 1 przy ul. Józefa Piłsudskiego 9 w Gorzowie Wielkopolskim w zakresie instalacji systemu zapobiegania zadymieniu głównej klatki schodowej”.

Akademia im. Jakuba z Paradyża

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00023969
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00023969/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-18 13:51
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab8a3fda-4b6f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
1040001590
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUrządzenia przeciwpożaroweRoboty sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne przeciwpożarowe

Wykonawcy

1 przyznane

BSP SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL · lot 0
289 574,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00023969 z dnia 2022-01-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa budynku Domu Studenta nr 1 przy ul. Józefa Piłsudskiego 9
w Gorzowie Wielkopolskim w zakresie instalacji systemu zapobiegania zadymieniu
głównej klatki schodowej”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia im. Jakuba z Paradyża

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365193022

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Teatralna 25

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kjakubowska@ajp.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ajp.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ajp.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa budynku Domu Studenta nr 1 przy ul. Józefa Piłsudskiego 9
w Gorzowie Wielkopolskim w zakresie instalacji systemu zapobiegania zadymieniu
głównej klatki schodowej”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab8a3fda-4b6f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00023969

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00124148/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budynku Domu Studenta nr 1 Akademii im. Jakuba z Paradyża w zakresie systemu wentylacji doprowadzenia powietrza do latki schodowej i systemu odprowadzenia powietrza z budynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00277634/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SSds.ZP/252-16/21/KJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 304223,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku Domu Studenta nr 1 Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. J. Piłsudskiego 9, w zakresie systemu wentylacji doprowadzenia powietrza do klatki schodowej i systemu odprowadzenia powietrza z budynku wraz z montażem urządzenia zapobiegającego zadymieniu głównej klatki schodowej, a także przedsionkach przeciwpożarowych z robotami towarzyszącymi obejmującymi budowę konstrukcji wsporczej urządzenia, wykonaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla potrzeb systemu, oraz wykonanie wypełnienia w stropodachu po demontażu klapy dymowej wraz z wykonaniem niezbędnego projektu.
2. Zaprojektowane rozwiązanie techniczno – budowlane jest systemem nadciśnieniowego zapobieganiu przed zadymieniem. Cel ten będzie realizowany poprzez wytworzenie oraz precyzyjną regulację różnicy ciśnień pomiędzy zabezpieczoną (chronioną przed zadymieniem) przestrzenią klatki schodowej i pośrednio – przedsionków przeciwpożarowych, a przestrzenią potencjalnie objętą pożarem (kondygnacją objęta pożarem) oraz zapewnienie wymaganej minimalnej prędkości przepływu przez otwarte drzwi ewakuacyjne z tej kondygnacji z chronionej klatki schodowej.
3. Przedmiotowy obiekt jest budynkiem wolnostojącym użytkowanym jako Dom Studenta zlokalizowanym na działce nr 951/2 przy ul. Józefa Piłsudskiego 9 w Gorzowie Wielkopolskim.
4. Do zakresu wykonania instalacji zapobiegania zadymieniu głównej klatki schodowej Domu Studenta należy min.:
montaż centrali zapobiegania zadymieniu na dachu łącznika budynku Domu Studenta z budynkiem stołówki, zapewnienie automatycznego otwierania okien przy holu windowym na kondygnacji objętej pożarem, począwszy od pierwszego pietra oraz drzwi balkonowych na najwyższej kondygnacji przez system sygnalizacji pożaru, montaż klap odcinających z topikiem dla przedsionków klatki schodowej, wykonanie projektu oraz robót polegających na wypełnieniu stropodachu po demontażu klapy dymowej wraz z robotami towarzyszącymi.
5. Budynek będący przedmiotem inwestycji jest budynkiem wysokim, zamieszkania zbiorowego należącym do kategorii obiektów budowlanych IX.
Powierzchnia całkowita budynku: 8835,84 m2
Powierzchnia użytkowa z komunikacją: 7198,56 m2
Kubatura budynku: 24679,02 m3
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej:
1) Projekt budowlany (część sanitarna, elektryczna, teletechniczna),
2) Projekt wykonawczy (część sanitarna, elektryczna, teletechniczna),
3) Przedmiar robót,
4) Specyfikacja Wykonania i Odbioru Robót.
7. Na ww. roboty budowlane udzielone zostało pozwolenie budowę – Decyzja nr 150/18 z dnia 20 marca 2018 roku, na podstawie której wydany został Dziennik budowy nr 155/21 i rozpoczęto roboty budowlane polegające na montażu stolarki drzwiowej ppoż. (w holu Domu Studenta 2 szt.).
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej:
1) Projekt budowlany (część sanitarna, elektryczna, teletechniczna),
2) Projekt wykonawczy (część sanitarna, elektryczna, teletechniczna),
3) Przedmiar robót,
4) Specyfikacja Wykonania i Odbioru Robót.
9. Na ww. roboty budowlane udzielone zostało pozwolenie budowę – Decyzja nr 150/18 z dnia 20 marca 2018 roku, na podstawie której wydany został Dziennik budowy nr 155/21 i rozpoczęto roboty budowlane polegające na montażu stolarki drzwiowej ppoż. (w holu Domu Studenta 2 szt.).
10.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej:
1) Projekt budowlany (część sanitarna, elektryczna, teletechniczna),
2) Projekt wykonawczy (część sanitarna, elektryczna, teletechniczna),
3) Przedmiar robót,
4) Specyfikacja Wykonania i Odbioru Robót.
W trakcie trwania robót budowlanych budynek będzie czynny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe

45232460-4 - Roboty sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289574,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 431035,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 289574,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bsp Service Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692385113

7.3.3) Ulica: Szczecińska 32

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-137

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289574,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-01-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane