Dostawę rękawic, opatrunków i materiałów szewnych do magazynu apteki szpitalnej SPZOZ w Radzyniu Podlaskim

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00025919
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-19 13:57
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5381594311
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczneOpatrunkiTworzywa do szwów chirurgicznych

Wykonawcy

7 przyznanych

ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
211 334,4 PLN
MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
22 453,2 PLN
MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
22 453,2 PLN
BARBARA STAŃCZYKPiaseczno, PL
11 443,68 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
8337,6 PLN
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
952,56 PLN
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
7372,94 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.