Część I kampanii: Zakup powierzchni reklamowych na elektronicznych nośnikach umieszczonych w tramwajach w Warszawie na łączną kwotę 14 391 zł brutto

Centrum Nauki Kopernik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00026501
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-19 19:24
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010025169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi reklamoweUsługi prowadzenia kampanii reklamowych

Wykonawcy

1 przyznane

TRAMWAJE WARSZAWSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
14 391 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.