Przebudowa części budynku magazynowego na Pracownię Rezonansu Magnetycznego w Szpitalu Powiatowym w Węgrowie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WĘGROWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00026801
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00026801/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-20 08:41
- Lokalizacja
- Węgrów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f3183eea-3d6b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8241545030
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00026801 z dnia 2022-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części budynku magazynowego na Pracownię Rezonansu Magnetycznego w Szpitalu Powiatowym w Węgrowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WĘGROWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304622
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 15
1.5.2.) Miejscowość: Węgrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzoz-wegrow.home.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_wegrow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_wegrow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa części budynku magazynowego na Pracownię Rezonansu Magnetycznego w Szpitalu Powiatowym w Węgrowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3183eea-3d6b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00026801
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000418/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa części budynku magazynowego na Pracownię Rezonansu Magnetycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257430/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/RR/3/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ze zmianą sposobu użytkowania części budynku magazynowego na Pracownię Rezonansu Magnetycznego w Szpitalu Powiatowym w Węgrowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ i dokumentacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44220000-8 - Stolarka budowlana
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie tj. 19.11.2021r. do godz. 10.00 wpłynęły oferty od następujących Wykonawców: Suchmax "Bis" Bożena Suchenek, ul. Poniatowskiego 26, 05-280 Jadów z ceną ofertową 1 200 000,00 PLN oraz AT Serwis Sp. z o. o. ul. Wodna 6, Sząbruk, 11-036 Gietrzwałd z ceną ofertową 2 275 153,08 PLN. Działając na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy Pzp oraz Specyfikacji Warunków Zamówienia część VIII B ust. 3, Zamawiający – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgrowie wezwał Wykonawcę SUCHMAX „Bis” Bożena Suchenek ul. Poniatowskiego 26, 05-280 Jadów, którego oferta została najwyżej oceniona do złożenia podmiotowych środków dowodowych. W wyznaczonym terminie tj. do dnia 30.11.2021r. Wykonawca nie dostarczył wymaganych dokumentów.Działając na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający ponownie wezwał do złożenia podmiotowych środków dowodowych. W wyznaczonym terminie tj. do dnia 06.12.2021r. Wykonawca nie przedłożył podmiotowych środków dowodowych.
W związku z powyższym oferta została odrzucona na podstawie art.226 ust 1 pkt 2 lit. c.
Zamawiający na realizację zamówienia zabezpieczył kwotę 1 467 499,51 zł. brutto, zaś cena najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu wynosi 2 275 153,08 zł. brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Natomiast złożona oferta przez Wykonawcę AT Serwis Sp. z o.o. ul. Wodna 6, Sząbruk, 11-036 Gietrzwałd przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |