Wykonywanie remontów lokali mieszkalnych będących własnością m.st. Warszawy na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00029295
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00029295/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-21 09:03
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d32ec662-59a0-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 1070001293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00029295 z dnia 2022-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie remontów lokali mieszkalnych będących własnością m.st. Warszawy na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012547634
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szwoleżerów 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-464
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgn.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgn.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platforma.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie remontów lokali mieszkalnych będących własnością m.st. Warszawy na terenie administrowanym przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d32ec662-59a0-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00029295
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008405/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Wykonywanie remontów lokali mieszkalnych będących własnością m.st. Warszawy na terenie ZGN Warszawa Śródmieście
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00309530/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ-056/R/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3240740,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) w zakresie branży ogólnobudowlanej: zrywanie posadzek z tworzyw sztucznych; odgrzybianie ścian i sufitów; rozbieranie posadzek z płytek, lastryko, z betonu; rozbieranie posadzek z deszczułek i podłóg z desek; wykonywanie podłoży z betonu; wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych, skucie tynków; demontaż stolarki drzwiowej, okiennej, podokienników; demontaż szaf, boazerii; obsadzanie ościeżnic, prace rozbiórkowe ścian działowych z cegły, żelbetu, płyt gipsowo-kartonowych; usunięcie lamperii, tapet; murowanie ścianek działowych; obsadzanie parapetów; wykonywanie tynków; montaż kratek wentylacyjnych; wykonywanie gładzi gipsowej; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek z terakoty, gresu; wykonywanie cokolików z gresu i terakoty; układanie paneli podłogowych; cyklinowanie i lakierowanie podłóg z drewna; malowanie ścian i sufitów; malowanie stolarki drzwiowej, grzejników, rur, balustrad balkonowych; dopasowanie skrzydeł drzwiowych, założenie okuć, klamek, zamków; montaż stolarki drzwiowej, okiennej; szklenie ram okiennych, drzwiowych; wykonywanie ścian oraz sufitów z płyt gipsowo-kartonowych; inne roboty budowlane nie objęte wykazem;2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; montaż urządzeń grzewczych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty sanitarne nie objęte wykazem
3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze i inne roboty elektryczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 601851,85 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) w zakresie branży ogólnobudowlanej: zrywanie posadzek z tworzyw sztucznych; odgrzybianie ścian i sufitów; rozbieranie posadzek z płytek, lastryko, z betonu; rozbieranie posadzek z deszczułek i podłóg z desek; wykonywanie podłoży z betonu; wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych, skucie tynków; demontaż stolarki drzwiowej, okiennej, podokienników; demontaż szaf, boazerii; obsadzanie ościeżnic, prace rozbiórkowe ścian działowych z cegły, żelbetu, płyt gipsowo-kartonowych; usunięcie lamperii, tapet; murowanie ścianek działowych; obsadzanie parapetów; wykonywanie tynków; montaż kratek wentylacyjnych; wykonywanie gładzi gipsowej; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek z terakoty, gresu; wykonywanie cokolików z gresu i terakoty; układanie paneli podłogowych; cyklinowanie i lakierowanie podłóg z drewna; malowanie ścian i sufitów; malowanie stolarki drzwiowej, grzejników, rur, balustrad balkonowych; dopasowanie skrzydeł drzwiowych, założenie okuć, klamek, zamków; montaż stolarki drzwiowej, okiennej; szklenie ram okiennych, drzwiowych; wykonywanie ścian oraz sufitów z płyt gipsowo-kartonowych; inne roboty budowlane nie objęte wykazem;2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; montaż urządzeń grzewczych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty sanitarne nie objęte wykazem
3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze i inne roboty elektryczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 601851,85 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) w zakresie branży ogólnobudowlanej: zrywanie posadzek z tworzyw sztucznych; odgrzybianie ścian i sufitów; rozbieranie posadzek z płytek, lastryko, z betonu; rozbieranie posadzek z deszczułek i podłóg z desek; wykonywanie podłoży z betonu; wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych, skucie tynków; demontaż stolarki drzwiowej, okiennej, podokienników; demontaż szaf, boazerii; obsadzanie ościeżnic, prace rozbiórkowe ścian działowych z cegły, żelbetu, płyt gipsowo-kartonowych; usunięcie lamperii, tapet; murowanie ścianek działowych; obsadzanie parapetów; wykonywanie tynków; montaż kratek wentylacyjnych; wykonywanie gładzi gipsowej; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek z terakoty, gresu; wykonywanie cokolików z gresu i terakoty; układanie paneli podłogowych; cyklinowanie i lakierowanie podłóg z drewna; malowanie ścian i sufitów; malowanie stolarki drzwiowej, grzejników, rur, balustrad balkonowych; dopasowanie skrzydeł drzwiowych, założenie okuć, klamek, zamków; montaż stolarki drzwiowej, okiennej; szklenie ram okiennych, drzwiowych; wykonywanie ścian oraz sufitów z płyt gipsowo-kartonowych; inne roboty budowlane nie objęte wykazem;2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; montaż urządzeń grzewczych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty sanitarne nie objęte wykazem
3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze i inne roboty elektryczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 601851,85 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) w zakresie branży ogólnobudowlanej: zrywanie posadzek z tworzyw sztucznych; odgrzybianie ścian i sufitów; rozbieranie posadzek z płytek, lastryko, z betonu; rozbieranie posadzek z deszczułek i podłóg z desek; wykonywanie podłoży z betonu; wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych, skucie tynków; demontaż stolarki drzwiowej, okiennej, podokienników; demontaż szaf, boazerii; obsadzanie ościeżnic, prace rozbiórkowe ścian działowych z cegły, żelbetu, płyt gipsowo-kartonowych; usunięcie lamperii, tapet; murowanie ścianek działowych; obsadzanie parapetów; wykonywanie tynków; montaż kratek wentylacyjnych; wykonywanie gładzi gipsowej; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek z terakoty, gresu; wykonywanie cokolików z gresu i terakoty; układanie paneli podłogowych; cyklinowanie i lakierowanie podłóg z drewna; malowanie ścian i sufitów; malowanie stolarki drzwiowej, grzejników, rur, balustrad balkonowych; dopasowanie skrzydeł drzwiowych, założenie okuć, klamek, zamków; montaż stolarki drzwiowej, okiennej; szklenie ram okiennych, drzwiowych; wykonywanie ścian oraz sufitów z płyt gipsowo-kartonowych; inne roboty budowlane nie objęte wykazem;2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; montaż urządzeń grzewczych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty sanitarne nie objęte wykazem
3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze i inne roboty elektryczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 694444,44 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) w zakresie branży ogólnobudowlanej: zrywanie posadzek z tworzyw sztucznych; odgrzybianie ścian i sufitów; rozbieranie posadzek z płytek, lastryko, z betonu; rozbieranie posadzek z deszczułek i podłóg z desek; wykonywanie podłoży z betonu; wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych, skucie tynków; demontaż stolarki drzwiowej, okiennej, podokienników; demontaż szaf, boazerii; obsadzanie ościeżnic, prace rozbiórkowe ścian działowych z cegły, żelbetu, płyt gipsowo-kartonowych; usunięcie lamperii, tapet; murowanie ścianek działowych; obsadzanie parapetów; wykonywanie tynków; montaż kratek wentylacyjnych; wykonywanie gładzi gipsowej; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek z terakoty, gresu; wykonywanie cokolików z gresu i terakoty; układanie paneli podłogowych; cyklinowanie i lakierowanie podłóg z drewna; malowanie ścian i sufitów; malowanie stolarki drzwiowej, grzejników, rur, balustrad balkonowych; dopasowanie skrzydeł drzwiowych, założenie okuć, klamek, zamków; montaż stolarki drzwiowej, okiennej; szklenie ram okiennych, drzwiowych; wykonywanie ścian oraz sufitów z płyt gipsowo-kartonowych; inne roboty budowlane nie objęte wykazem;2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; montaż urządzeń grzewczych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty sanitarne nie objęte wykazem
3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze i inne roboty elektryczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 416666,67 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) w zakresie branży ogólnobudowlanej: zrywanie posadzek z tworzyw sztucznych; odgrzybianie ścian i sufitów; rozbieranie posadzek z płytek, lastryko, z betonu; rozbieranie posadzek z deszczułek i podłóg z desek; wykonywanie podłoży z betonu; wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych, skucie tynków; demontaż stolarki drzwiowej, okiennej, podokienników; demontaż szaf, boazerii; obsadzanie ościeżnic, prace rozbiórkowe ścian działowych z cegły, żelbetu, płyt gipsowo-kartonowych; usunięcie lamperii, tapet; murowanie ścianek działowych; obsadzanie parapetów; wykonywanie tynków; montaż kratek wentylacyjnych; wykonywanie gładzi gipsowej; wyrównanie podłoży masą samopoziomującą; układanie glazury, płytek z terakoty, gresu; wykonywanie cokolików z gresu i terakoty; układanie paneli podłogowych; cyklinowanie i lakierowanie podłóg z drewna; malowanie ścian i sufitów; malowanie stolarki drzwiowej, grzejników, rur, balustrad balkonowych; dopasowanie skrzydeł drzwiowych, założenie okuć, klamek, zamków; montaż stolarki drzwiowej, okiennej; szklenie ram okiennych, drzwiowych; wykonywanie ścian oraz sufitów z płyt gipsowo-kartonowych; inne roboty budowlane nie objęte wykazem;2) w zakresie branży sanitarnej: roboty demontażowe w zakresie instalacji wod.-kan.; układanie rurociągów wody zimnej i ciepłej, rurociągów kanalizacji sanitarnej oraz instalacji gazu i centralnego ogrzewania; wykonywanie podejść; montaż armatury odcinającej; montaż przyborów sanitarnych; montaż urządzeń grzewczych; wykonywanie prób szczelności poszczególnych instalacji i inne roboty sanitarne nie objęte wykazem
3) w zakresie branży elektrycznej: roboty demontażowe osprzętu i opraw; wymiana tablic lokalowych; układanie przewodów instalacji elektrycznej i przewodów teletechnicznych; montaż osprzętu elektrycznego; pomiary elektryczne powykonawcze i inne roboty elektryczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 324074,08 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Biuletynie Zamówień Publicznych w ogłoszeniu nr 2021/BZP 00309530/01 Zamawiający błędnie wskazał, że ogłoszenie dotyczy zamówienia publicznego, zamiast umowy ramowej
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Biuletynie Zamówień Publicznych w ogłoszeniu nr 2021/BZP 00309530/01 Zamawiający błędnie wskazał, że ogłoszenie dotyczy zamówienia publicznego, zamiast umowy ramowej
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Biuletynie Zamówień Publicznych w ogłoszeniu nr 2021/BZP 00309530/01 Zamawiający błędnie wskazał, że ogłoszenie dotyczy zamówienia publicznego, zamiast umowy ramowej
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Biuletynie Zamówień Publicznych w ogłoszeniu nr 2021/BZP 00309530/01 Zamawiający błędnie wskazał, że ogłoszenie dotyczy zamówienia publicznego, zamiast umowy ramowej
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Biuletynie Zamówień Publicznych w ogłoszeniu nr 2021/BZP 00309530/01 Zamawiający błędnie wskazał, że ogłoszenie dotyczy zamówienia publicznego, zamiast umowy ramowej
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W Biuletynie Zamówień Publicznych w ogłoszeniu nr 2021/BZP 00309530/01 Zamawiający błędnie wskazał, że ogłoszenie dotyczy zamówienia publicznego, zamiast umowy ramowej
| 2022-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |