„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Pocztowej w Rudnikach na potrzeby aktywizacji społeczno-gospodarczej ludności zamieszkującej obszar rewitalizacji Gminy Rędziny ”
Gmina Rędziny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00029903
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00029903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-21 11:30
- Lokalizacja
- Rędziny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb4dd3e8-5358-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9492195728
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00029903 z dnia 2022-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Pocztowej w Rudnikach
na potrzeby aktywizacji społeczno-gospodarczej ludności zamieszkującej obszar rewitalizacji Gminy Rędziny ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rędziny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wolności 87
1.5.2.) Miejscowość: Rędziny
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-242
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343279085
1.5.8.) Numer faksu: 343279085
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@redziny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.redziny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.redziny.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Pocztowej w Rudnikachna potrzeby aktywizacji społeczno-gospodarczej ludności zamieszkującej obszar rewitalizacji Gminy Rędziny ”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb4dd3e8-5358-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00029903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00065414/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zagospodarowanie przestzreni publicznej przy ul. Pocztowej w Rudnikach na potrzeby aktywizacji społeczno-gospodarczej ludności zamieszkujacej obszar rewitalizacji gminy Rędziny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
RPO WSL na lata 2014-2020 Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego dla osi priorytetowej: X.Rewitalizacja oraz Infrastruktura społeczna i zdrowotna. Dla działania: 10.3 Rewitalizacja obszarów zdegradowanych. Dla poddziałania: 10.3.2. Rewitalizacja obszarów zdegradowanych - RIT2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00296197/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.08.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót :
1. roboty rozbiórkowe i ziemne ,
2. prace w ramach zbiornika wodnego
- oczyszczenie zbiornika
- remont mnicha spustowego
- umocnienie skarp
- montaż pomostu rekreacyjnego
3. budowa nawierzchni
- bezpieczna z EPDM,
- chodniki,
- ścieżka rowerowa,
- nawierzchnia utwardzona
4. budowa instalacji elektrycznej i monitoringu ,
- linia kablowa
- montaż latarni oświetleniowych
- montaż kamer monitoringu zasilanych panelami słonecznymi
5. dostawa i montaż wyposażenia terenu
- urządzenia zabawowe na placu zabaw,
- siłownia plenerowa
- elementy małej architektury.
6. urządzenie zieleni
7. inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty w wysokości 2.088.540,00 zł brutto przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia w wysokości1.433.133,50 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2088540 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2088540 PLN
| 2022-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |