Organizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie
GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00030349
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00030349/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-21 13:03
- Lokalizacja
- Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6611053-5f3c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5040013744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00030349 z dnia 2022-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Organizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350949
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 11
1.5.2.) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-400
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 52 389 42 00
1.5.8.) Numer faksu: + 48 52 389 42 20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gmina-sepolno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.gmina-sepolno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6611053-5f3c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00030349
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004090/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa PSZOK w ramach projektu pn.: „Organizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 4.2 Gospodarka odpadami Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00321582/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Irg.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest organizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie, na działkach ewidencyjnych nr 169/6 i nr 169/7, położonych w obrębie geodezyjnym 0011 Sikorz, powiat sępoleński, gmina Sępólno Krajeńskie, polegająca na budowie rampy wyładowczej, zmianie sposobu użytkowania części budynku magazynowego na pomieszczenia administracyjno-socjalne, budowie oświetlenia, utwardzeniu placu wraz z budową infrastruktury towarzyszącej. Opracowanie na podstawie decyzji Starosty Sępoleńskiego nr AB.6740.332.2017 z dnia 18 października 2017 r. (załącznik nr 11 do SWZ).
BRANŻA KONSTRUKCYJNO BUDOWLANA
• wykonanie prac rozbiórkowych
• montaż okien i drzwi
• wykonanie sufitów, posadzek, ścian
• wykonanie murów oporowych rampy
• montaż wagi oporowej
• wykonanie nawierzchni placów, rampy, chodników, krawężników i obrzeży
• wykonanie nowych nasadzeń oraz wykonanie nowych trawników
• wykonanie ogrodzenia
Parametry rampy:
minimalna szerokość pasa roboczego rampy: 3,60m
maksymalna wysokość rampy: 2,00m
długość wjazdu: 25,1m
długość rampy: 62,6m
długość zjazdu: 27,8m
Dane techniczne budynku:
szerokość obiektu- 9,99m
długość obiektu- 19,29m
kubatura brutto- 1090,66m3
powierzchnia zabudowy- 192,7m2
wysokość budynku- 6,2m
BRANŻA ELEKTRYCZNA
• wykonanie sieci zewnętrznych, wymiana kabla zasilającego, oświetlenie terenu, zasilanie urządzeń wokół budynku, napęd bramy, okablowanie zewnętrznych instalacji teletechnicznych
• wykonanie instalacji elektrycznej wewnętrznej: demontaż istniejącej instalacji, wykonanie WLZ z ZK-2 do RG, okablowanie wyłącznika głównego ppoż., wykonanie tras kablowych i rozdzielnic, instalacja oświetlenia i gniazd, instalacja połączeń wyrównawczych
• wykonanie instalacji fotowoltaicznej, odgromowej i uziemiającej
• wykonanie badań i pomiarów odbiorczych
• wykonanie instalacji teletechnicznych: CCTV, teleinformatycznej i domofonowej
BRANŻA SANITARNA
• wykonanie zewnętrznej instalacji wodociągowej
• wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej
• wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej
• wykonanie wewnętrznej instalacji wody
• wykonanie wewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej
• wykonanie instalacji C.O.
• wykonanie instalacji wentylacji
1.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, składająca się z:
1) Projekt budowlany – opracowanie wielobranżowe (Załącznik nr 8a do SWZ);
2) Projekt wykonawczy – opracowanie wielobranżowe (Załącznik nr 8b do SWZ);
3) Specyfikacja Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - branża konstrukcyjno-budowlana (Załącznik nr 9a do SWZ);
4) Specyfikacja Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - branża sanitarna (Załącznik nr 9b do SWZ);
5) Przedmiar Robót – roboty budowlane i zagospodarowanie terenu (Załącznik nr 10a do SWZ);
6) Przedmiar Robót – instalacje sanitarne (Załącznik nr 10b do SWZ);
7) Przedmiar Robót – instalacje elektryczne (Załącznik nr 10c do SWZ).
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków, pozostałe informacje znajdują się w Rozdziale V SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262522-6 - Roboty murarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331211-8 - Instalowanie wentylacji zewnętrznej
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45431200-9 - Kładzenie glazury
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
I. Uzasadnienie faktyczne:W postępowaniu o udzielenia zamówienia publicznego pn. „Organizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców gminy Sępólno Krajeńskie” w terminie składania ofert, tj. do dnia 17.01.2021 r. do godziny 11:00, wpłynęły dwie oferty. Cena oferty najkorzystniejszej w przedmiotowym postępowaniu przekracza kwotę jaką Zamawiający ma przeznaczoną na realizację zadania.
W związku z powyższym nie ma możliwości wyboru oferty, która mieści się w kwocie jaką Zamawiający ma przeznaczoną na realizację zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na przedmiotowe zadanie.
II. Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), cyt.: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty; (…)”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2551025,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3121000,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 262 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), Wykonawcy, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia w niniejszym postępowaniu zostaną niezwłocznie powiadomieni o wszczęciu postępowania dotyczącego tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmującego ten sam przedmiot zamówienia.Pouczenie o środkach ochrony prawnej
Wobec czynności Zamawiającego przysługują Wykonawcom środki ochrony prawnej w terminach i zgodnie z zasadami określonymi w Dziale IX ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.).
| 2022-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |