Kompleksowa usługa transportowa - wynajem pojazdów oraz zespołu przeprowadzkowego

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00030347
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-21 13:03
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1070001293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą

Wykonawcy

2 przyznane

Firma Usługowa "TRAGER" Grzegorz KlechaKobyłka, PL
174 168 PLN
Firma Usługowa "TRAGER" Grzegorz KlechaKobyłka, PL
174 168 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.