Wykonanie w formule "zaprojektuj i wybuduj" instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji na Oddziale Chirurgii Szpitala SP ZOZ w Siedlcach.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00033654
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00033654/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-25 11:15
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3968231-5f3c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8212056050
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00033654 z dnia 2022-01-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w formule "zaprojektuj i wybuduj" instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji na Oddziale Chirurgii Szpitala SP ZOZ w Siedlcach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.3.) Oddział zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz-siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie w formule "zaprojektuj i wybuduj" instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji na Oddziale Chirurgii Szpitala SP ZOZ w Siedlcach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3968231-5f3c-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00033654
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015475/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wykonanie w formule "zaprojektuj i wybuduj", instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji na Oddziale Chirurgii Szpitala SP ZOZ w Siedlcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00321273/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: klimatyzacja/378/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule "zaprojektuj i wybuduj", kompletnej dokumentacji projektowej instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji na Oddziale Chirurgii Szpitala SP ZOZ w Siedlcach, na podstawie załączonej koncepcji, a następnie wykonanie robót budowlanych oraz instalacyjnych według sporządzonego przez Wykonawcę i zatwierdzonego przez Zamawiającego, projektu.
Koncepcja wykonania przedmiotu zamówienia:
Dla wymiany powietrza planuje się zastosowanie dwóch central wentylacyjnych wyposażonych w nagrzewnice wodne, chłodnice freonowe oraz wymienniki obrotowe do odzysku ciepła z powietrza usuwanego. Jeden z układów będzie obsługiwał sale chorych, drugi pozostałe pomieszczenia. W pomieszczeniach brudownika, WC oraz magazynku zastosowana zostanie wentylacja wyziewna.
Zamówienie obejmuje również obudowanie kanałów wentylacyjnych oraz wykonanie sufitu podwieszanego wraz z oświetleniem w głównym ciągu komunikacyjnym (sufit w korytarzu, około 80 m2).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 413280 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 413280 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 413280 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jakubem Piotrem Przybyszem Systemy Wentylacji i Klimatyzacji INSTALWENT
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8212079884
7.3.3) Ulica: Ujrzanów 78A
7.3.4) Miejscowość: Ujrzanów
7.3.5) Kod pocztowy: 08-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
opracowanie dokumentacji projektowej, Kamil Marek Płudowski KMP-PROJEKT, ul. Lawendowa 6, 08-110 Stok Lacki - Folwark
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 413280 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-07-31| 2022-01-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |