Opracowanie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie MusicXML i Humdrum źródeł muzyki polskiej – 9 części
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00034653
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-25 15:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252214269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi eksperymentalno-rozwojoweUsługi wprowadzania danychUsługi przygotowywania danychUsługi analizy danychInne usługi
Wykonawcy
4 przyznane
Urszula ŚwiątekWarszawa, PL
17 130 PLNJulita RuszukWarszawa, PL
17 130 PLNNatalia WrzosWrocław, PL
25 570 PLNJan BarakatWrocław, PL
27 330 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.