Modernizacja bulwarów wraz z przebudową kładek w ciągu pieszo-rowerowym wzdłuż prawego brzegu rzeki Netty w Augustowie

Gmina Miasto Augustów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00035361
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00035361/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-26 10:14
Lokalizacja
Augustów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa468807-68ad-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
8461529116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty budowlane w zakresie mostówBudowa konstrukcji hydromechanicznychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUsługi instalowania systemów sterowania i kontroliUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania parkówRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00035361 z dnia 2022-01-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja bulwarów wraz z przebudową kładek w ciągu pieszo-rowerowym wzdłuż prawego brzegu rzeki Netty w Augustowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Augustów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670817

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młyńska 35

1.5.2.) Miejscowość: Augustów

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@urzad.augustow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.augustow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.um.augustow.pl/przetargi/zamowienia-publiczne-miasta-augustow-przed-2022-r/zamwienia_publiczne_miasta_augustw_w_2021_r/zamowienia-publiczne-miasta-augustow-w-2021-r.html?page=1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja bulwarów wraz z przebudową kładek w ciągu pieszo-rowerowym wzdłuż prawego brzegu rzeki Netty w Augustowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa468807-68ad-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00035361

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002127/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja bulwarów wraz z przebudową kładek w ciągu pieszo-rowerowym wzdłuż prawego brzegu rzeki Netty w Augustowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00336775/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.40.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2812049,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa dwóch kładek pieszo-rowerowych nad wejściami do istniejących przystani wodnych na północno-wschodnim brzegi rzeki Netty w Augustowie, obiekt KP-1, KP-2 – roboty budowlane.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1a do SWZ.
Składają się na niego następujące dokumenty:
4.3.1. w zakresie części 1 zamówienia:
1) dokumentacja projektowa, w tym: projekty budowlano-wykonawcze;
2) dokumentacja techniczno-ruchowa;
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB);
4) przedmiary robót.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.3.1 1) oraz STWiORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 4.3.1 1) lub STWiORB.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej

45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów

45248000-7 - Budowa konstrukcji hydromechanicznych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.) Wartość części: 1464103,94 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zagospodarowanie terenów położonych pomiędzy ulicą Portową a rzeką Netta w Augustowie - w systemie zaprojektuj i wybuduj.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1b do SWZ.
Składają się na niego następujące dokumenty:
4.3.2. w zakresie części 2 zamówienia:
1) Program funkcjonalno-użytkowy - dalej zwany również: „PFU”;
2) Plan nasadzeń;
3) przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

4.5.5.) Wartość części: 1347946,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferty, które wpłynęły przewyższają kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia.
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp: „Zamawiający unieważni postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna oferta, która wpłynęła przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia.
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp: Zamawiający unieważni postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

2022-01-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane