Bieżące utrzymanie dróg gminnych o nawierzchni gruntowej i tłuczniowej oraz uzupełnianie poboczy tłuczniem kamiennym na terenie Miasta i Gminy Kórnik w 2022 roku

Miasto i Gmina Kórnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00050832
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00050832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-08 16:24
Lokalizacja
Kórnik, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae74b160-5368-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7772717606
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW SZCZEPAŃSKIKórnik, PL · lot 0
1 100 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00050832 z dnia 2022-02-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg gminnych o nawierzchni gruntowej i tłuczniowej oraz uzupełnianie poboczy tłuczniem kamiennym na terenie Miasta i Gminy Kórnik w 2022 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Kórnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 1

1.5.2.) Miejscowość: Kórnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-035

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kornik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www2.kornik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kornik

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie dróg gminnych o nawierzchni gruntowej i tłuczniowej oraz uzupełnianie poboczy tłuczniem kamiennym na terenie Miasta i Gminy Kórnik w 2022 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae74b160-5368-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00050832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003302/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Bieżące utrzymanie dróg gminnych o nawierzchni gruntowej w 2022 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00300713/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B-FP.271.32.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje:
1) Równanie i profilowanie wraz z zagęszczeniem mechanicznym.
Do profilowania i zagęszczenia na terenie Miasta i Gminy Kórnik przewidziano jednorazowo 520 tys. m2, przy czym mechaniczne profilowanie dróg gminnych planuje się wykonać w ciągu roku dwa razy. Przewiduje się równanie, profilowanie wraz z zagęszczaniem mechanicznym w ilości przejazdów niezbędnej do otrzymania równej nawierzchni.
2) Uzupełnianie ubytków w nawierzchni kruszywem łamanym - tłuczeń granitowy (frakcji 0 31,5 mm) wraz z wbudowaniem oraz zagęszczeniem mechanicznym.
Do mechanicznego wbudowania tłucznia granitowego na terenie Miasta i Gminy Kórnik przewidziano 6000 t.
3) Uzupełnianie ubytków w nawierzchni kruszywem betonowym (frakcji 16-63 mm) wraz z wbudowaniem i zagęszczeniem mechanicznym.
Do mechanicznego wbudowania gruzu betonowego na terenie Miasta i Gminy Kórnik przewidziano 300 t.
4) Uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym - tłuczeń granitowy frakcji 0- 31,5 mm (do 15 cm głębokości) wraz z profilowaniem i zagęszczeniem mechanicznym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1100000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1100000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1100000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPHU SPEC Przemysław Szczepański

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BRIKBAU Anna Nowacka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 777-23-29-637

7.3.3) Ulica: ul. Armii Krajowej 38/10

7.3.4) Miejscowość: Kórnik

7.3.5) Kod pocztowy: 62-035

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1100000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Ceny jednostkowe brutto oferty Wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
- cena 1: 0,22 zł/1 m kw. (mechaniczne równanie i profilowanie),
- cena 2: 85,85 zł /t (mechaniczna naprawa dróg poprzez wbudowanie tłucznia granitowego),
- cena 3: 51,66 zł/1t (mechaniczna naprawa dróg poprzez wbudowanie gruzu betonowego),
- cena 4: 85,85 zł/1 m kw. (mechaniczna naprawa poboczy dróg).
2022-02-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane