„Dostawa nowych samochodów osobowych dla PGK Koszalin sp. z o.o. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00036779
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-27 08:22
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6690505783
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczneŁadowarki do baterii
Wykonawcy
3 przyznane
PAWEŁ TWARDOWSKIPRZEŹMIEROWO, PL
133 947 PLNPAWEŁ TWARDOWSKIPRZEŹMIEROWO, PL
140 958 PLNPAWEŁ TWARDOWSKIPRZEŹMIEROWO, PL
140 958 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.