Termomodernizacja budynku gminnego w miejscowości Stara Błotnica wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi.
Gmina Stara Błotnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00036771
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00036771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-27 08:18
- Lokalizacja
- Stara Błotnica, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b744f18d-5276-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7981458221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00036771 z dnia 2022-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku gminnego w miejscowości Stara Błotnica wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stara Błotnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224019
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stara Błotnica 46
1.5.2.) Miejscowość: Stara Błotnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-806
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 385 77 90
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starablotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starablotnica.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.starablotnica.bip.org.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku gminnego w miejscowości Stara Błotnica wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b744f18d-5276-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00036771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005220/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Termomodernizacja budynku gminnego w miejscowości Stara Błotnica wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00293168/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 753745,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest projekt przebudowy i termomodernizacji wraz z częściowa rozbiórką budynku gminnego zlokalizowanego na działce nr ewid.8, w miejscowości Stara Błotnica, gm. Stara Błotnica wraz z zagospodarowaniem terenu.
Budynek parterowy (w części budynku poddasze nieużytkowe), niepodpiwniczony, o wymiarach w planie 8,70mx58,00m.
Ściany nośne budynku kondygnacji nadziemnych murowane na zaprawie cem.- wap. nieocieplone, fundamenty z betonu, w części budynku strop gęstożebrowy DZ-3.
Dach na budynku dwuspadowy o kącie spadku połaci 15o, wiązar kratowy stalowy, pokrycie z płyt eternitowych. Elementem nośnym dachu jest stalowy wiązar kratowy w rozstawie co ok.4,0 m, wsparty na słupach murowanych oraz słupkach stalowych. Pokrycie dachu eternitem falistym na płatwiach stalowych. Przewiduje się wyminę elementów konstrukcyjnych dachu oraz pokrycia z płyt eternitowych wraz z ich utylizacją Zamawiający zastrzega sobie prawo wykorzystania elementów stalowych pochodzących z rozbiórki.
Ściany zewnętrzne budynku nie posiadają wymaganej izolacji termicznej.
Stolarka okienna drewniana w stanie ogólnym złym- do całkowitego demontażu i wymiany na okna PCV.
Stolarka drzwiowa w stanie ogólnym złym- do całkowitego demontażu i wymiany. Bramy zewnętrzne (gospodarcze)- do całkowitego demontażu i wymiany. Zamawiający zastrzega sobie prawo wykorzystania elementów stolarki drzwiowej pochodzących z demontażu.
Budynek pełni funkcję budynku gminnego.
UWAGA: W projekcie przewidziane są także roboty obejmujące wykończenie wnętrz i wykonanie instalacji które nie będą realizowane. Zakres zamówienia obejmuje tylko roboty budowlane wymienione w przedmiarach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 774900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 774900 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 774900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.K.OLIGOPOL Paweł Kapusta
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7961865578
7.3.3) Ulica: Jastrzębia 108 A
7.3.4) Miejscowość: Jastrzębia
7.3.5) Kod pocztowy: 26-631
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 774900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |