„Remont nawierzchni dróg gminnych w miejscowościach Myśliborzyce, Rów, Zgoda”

Gmina Myślibórz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00039063
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00039063/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-28 09:39
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8405520-56d3-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5971611631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00039063 z dnia 2022-01-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont nawierzchni dróg gminnych w miejscowościach Myśliborzyce, Rów, Zgoda”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślibórz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 957472061

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ue.umig@mysliborz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mysliborz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mysliborz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont nawierzchni dróg gminnych w miejscowościach Myśliborzyce, Rów, Zgoda”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8405520-56d3-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00039063

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001308/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Remont nawierzchni dróg gminnych w miejscowościach Myśliborzyce, Rów, Zgoda

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.48.2021.AWE

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni dróg gminnych w miejscowościach Myśliborzyce dz. 174/1 ob. 0026 Myśliborzyce (dł. odcinka 0,12 km) Gmina Myślibórz, Rów dz. 54 ob. 0004 Rów (dł. odcinka 0,1 km) Gmina Myślibórz, Zgoda dz. 109 obręb 0019 Zgoda (dł. odcinka 0,13 km) Gmina Myślibórz.
2. Remont nawierzchni dróg gminnych polegać będzie na:
a. Remoncie jezdni bitumicznej w zakresie wzmocnienia nawierzchni,
b. Dostosowanie istniejących zjazdów do wysokości nowej nawierzchni,
c. Wzmocnienie poboczy na szer. 0,5-0,7 m,
d. Powierzchniowe odprowadzenie wód deszczowych w tereny zielone.
3. Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z warunkami BHP przez wykwalifikowanych pracowników pod wykwalifikowanym nadzorem.
4. Wszystkie użyte materiały muszą posiadać właściwe certyfikaty i aprobaty.
5. Do zadań Wykonawcy należy wykonanie prac koniecznych do użytkowania przedmiotu zamówienia, zgodnie z obowiązującym prawem oraz określonym przez Zamawiającego przeznaczeniem.
6. Zamawiający nie zapewnia źródła poboru energii elektrycznej i wody oraz zaplecza budowy. Wykonawca musi zabezpieczyć we własnym zakresie media niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia oraz zaplecze budowy.
7. Wykonawca zobowiązany jest do działania w imieniu Zamawiającego, na podstawie stosownego jego pełnomocnictwa, we wszystkich czynnościach technicznych i formalnych związanych
z realizacją zamówienia.
8. Sprzęt użyty do wykonania robót powinien być zgodny z SWZ, specyfikacją techniczną, winien być sprawny technicznie, dostosowany do używanych materiałów, warunków wykonywania robót
i musi zapewniać wysoką jakość robót.
9. Przedmiar stanowi wyłącznie materiał pomocniczy do wykonania wyceny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie prawne unieważnienia:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 262958,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289039,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-01-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane