Specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi
Miasto Gorzów Wlkp. - Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00043081
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-01 11:23
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5991113362
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytoweUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
5 przyznanych
STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH "KRĄG"Gorzów Wlkp., PL
1 318 200 PLNSTOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH "KRĄG"Gorzów Wlkp., PL
1 318 200 PLNSTOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH "KRĄG"Gorzów Wlkp., PL
1 318 200 PLNSTOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH "KRĄG"Gorzów Wlkp., PL
1 318 200 PLNSTOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH "KRĄG"Gorzów Wlkp., PL
1 318 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.