Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach Projektu OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW NA ŻYWIECCZYŹNIE – FAZA IIA: „Uszczelnienie istniejącej sieci kanalizacyjnej w gminie Węgierska Górka”
"Beskid-Ekosystem" Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00042807
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00042807/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-01 09:57
- Lokalizacja
- Cięcina, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e47b4a35-6f98-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 5532100408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00042807 z dnia 2022-02-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach Projektu OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW NA ŻYWIECCZYŹNIE – FAZA IIA:
„Uszczelnienie istniejącej sieci kanalizacyjnej w gminie Węgierska Górka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "Beskid-Ekosystem" Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072256031
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Graniczna 1
1.5.2.) Miejscowość: Cięcina
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-350
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338640223
1.5.8.) Numer faksu: 338640223
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beseko@beseko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.beseko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl , www.beseko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach Projektu OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW NA ŻYWIECCZYŹNIE – FAZA IIA:„Uszczelnienie istniejącej sieci kanalizacyjnej w gminie Węgierska Górka”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e47b4a35-6f98-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00042807
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
OCZYSZCZANIE SCIEKÓW NA ŻYWIECCZYŹNIE - FAZA II A2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/01/2022/TPBN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w ramach Projektu oczyszczanie ścieków na Żywiecczyźnie – faza IIa.
„Uszczelnienie istniejącej sieci kanalizacyjnej w gminie Węgierska Górka”
Zakres prac obejmujący zadanie : „Uszczelnienie istniejącej sieci kanalizacyjnej w gminie Węgierska Górka” stanowi zaprojektowanie i wykonanie uszczelnienia istniejącej kanalizacji sanitarnej ze studniami kanalizacyjnymi na terenie gminy Węgierska Górka.
Zakres zadania (kolektory główne i boczne):
Kanały grawitacyjne wraz z kanałami bocznymi zlokalizowane na terenie gminy Węgierska Górka przebiegają przez tereny prywatne, drogi gminne oraz drogi powiatowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2022-02-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |