Modernizacja stacji uzdatniania wody w Miroszewie

Zakład Gospodarki Komunalnej w Przechlewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00042808
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00042808/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-01 09:58
Lokalizacja
Przechlewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2c1766e-7520-11ec-83b1-bea871b78b5b
Identyfikator
8430002827
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00042808 z dnia 2022-02-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja stacji uzdatniania wody w Miroszewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej w Przechlewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005332296

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Człuchowska 26

1.5.2.) Miejscowość: Przechlewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-320

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gk@przechlewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgk.przechlewo.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przechlewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka komunalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja stacji uzdatniania wody w Miroszewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2c1766e-7520-11ec-83b1-bea871b78b5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00042808

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018926/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja stacji uzdatniania wody w Miroszewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00019117/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGK.ZP.271.1.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 426582,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji stacji uzdatniania wody w Miroszewie.
2. Zakres planowanej modernizacji obejmuje:
- wymianę istniejących przepustnic pneumatycznych na przepustnice elektryczne,
- wymianę istniejącej rozdzielnicy wraz z systemem sterowania oraz budową systemu monitoringu,
- budowę nowego zbiornika retencyjnego,
- wymianę podstawowych urządzeń technologicznych,
- wymianę złóż filtracyjnych,
- przeprowadzenie robót remontowych i budowlanych w zakresie elewacji i fundamentów.

Poszczególne elementy przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo opisane w dokumentacji
projektowej, szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz w przedmiarze
robót.
Uwaga ! Zamawiający informuje, że zawarte w dokumentacji podłączenie do sieci wodociągowej
miejscowości Garbek nie dotyczy tego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 822.870,00 zł brutto. Cena złożonej oferty najkorzystniejszej znacznie przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-02-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane