Usługa wynajmu miejsc noclegowych wraz ze śniadaniem, sali szkoleniowej wraz z obsługą techniczną oraz usługa restauracyjna na potrzeby organizacji szkoleń.

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00043551
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-02-01 13:41
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010027949
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieHotelarskie usługi noclegoweUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Wykonawcy

6 przyznanych

SATORIA GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
333 840 PLN
SATORIA GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
333 840 PLN
SATORIA GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
199 680 PLN
CENTRAL FUND OF IMMOVABLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
74 120 PLN
CENTRAL FUND OF IMMOVABLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
74 120 PLN
CENTRAL FUND OF IMMOVABLES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
74 560 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.