„Termomodernizacja budynku szkoły w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ruścu w formule zaprojektuj i wybuduj”
GMINA RUSIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00049251
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00049251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-07 15:12
- Lokalizacja
- Rusiec, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6922e93-6951-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 7692050057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00049251 z dnia 2022-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja budynku szkoły w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ruścu w formule zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUSIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wieluńska 35
1.5.2.) Miejscowość: Rusiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-438
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rusiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rusiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.e-bip.pl/start/571.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja budynku szkoły w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ruścu w formule zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6922e93-6951-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00049251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004621/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Termomodernizacja budynku szkoły w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Ruścu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00340635/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GB3.271.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Termomodernizacja budynku szkoły w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ruścu w formule zaprojektuj i wybuduj”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po ogłoszeniu Postępowania pojawiły się okoliczności uzasadniające konieczność zmiany opisu przedmiotu zamówienia zarówno w przedmiocie zamówienia podstawowego jak i zamówienia opcjonalnego, co wiązałoby się z koniecznością dokonania zmiany treści ogłoszenia w znacznym zakresie. Tego typu rodzaj zmian jest zakazany w świetle art. 90 ust. 3 ustawy Pzp, zgodnie z którym w takich okolicznościach postępowanie należy unieważnić na podstawie art. 256 ustawy Pzp.| 2022-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |