Dostawa 2 200 zestawów materiałów biurowych dla uczestników szkoleń organizowanych przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00044225
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-02-02 09:35
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010027949
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt i artykuły biuroweWyroby biurowePamięć flash

Wykonawcy

3 przyznane

BIURO PLUS L.A. KOPTYRA SPÓŁKA JAWNAStalowa Wola, PL
14 340 PLN
BIURO PLUS L.A. KOPTYRA SPÓŁKA JAWNAStalowa Wola, PL
19 120 PLN
BIURO PLUS L.A. KOPTYRA SPÓŁKA JAWNAStalowa Wola, PL
19 120 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.