Wykonanie dokumentacji technicznej na potrzeby realizacji robót budowlanych związanych z poprawą efektywności energetycznej w wybranych obiektach użyteczności publicznej na terenie Powiatu Sztumskiego
Powiat Sztumski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00045375
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-02 16:12
- Lokalizacja
- Sztum, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5792230929
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
TOMASZ BIAŁEKGdańsk, PL
14 500 PLNTOMASZ BIAŁEKGdańsk, PL
35 000 PLNTOMASZ BIAŁEKGdańsk, PL
35 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.