Realizacja robót budowl.–branży drogowej, w granicach istn. pasów drogowych ulic: Malinowej i Wiśniowej w Grabowcu polegająca na przebudowie jezdni (ciągu pieszo-jezdnego) wraz ze zjazdami.
GMINA LUBICZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00047886
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00047886/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-07 07:56
- Lokalizacja
- Lubicz Dolny, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0b346e3-4215-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8792617506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00047886 z dnia 2022-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowl.–branży drogowej, w granicach istn. pasów drogowych ulic: Malinowej i Wiśniowej w Grabowcu polegająca na przebudowie jezdni (ciągu pieszo-jezdnego) wraz ze zjazdami.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBICZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Toruńska 21
1.5.2.) Miejscowość: Lubicz Dolny
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-162
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lubicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubicz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja robót budowl.–branży drogowej, w granicach istn. pasów drogowych ulic: Malinowej i Wiśniowej w Grabowcu polegająca na przebudowie jezdni (ciągu pieszo-jezdnego) wraz ze zjazdami.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0b346e3-4215-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047886
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007465/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa dróg gminnych w Grabowu - ul. Malinowa i Wiśniowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264790/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r, poz. 1129 ze zmianami) zamówienie udzielane jest przez zamawiającego, o którym mowa w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt 1, osobie prawnej, jeżeli spełnione są łącznie następujące warunki:
a)zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej; warunek ten jest również spełniony, gdy kontrolę taką sprawuje inna osoba prawna kontrolowana przez zamawiającego w taki sam sposób,
b)ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę lub przez inną osobę prawną, nad którą ten zamawiający sprawuje kontrolę, o której mowa w lit. a, c) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego;
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.WR.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 716815,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Realizacja robót budowlanych – branży drogowej, w granicach istniejących pasów drogowych dróg gminnych – ulic: Malinowej i Wiśniowej w Grabowcu polegająca na przebudowie jezdni (ciągu pieszo-jezdnego) wraz ze zjazdami, stanowiącymi wspólną nawierzchnię z jezdnią.
Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej:
• klasa drogi – D (dojazdowa);
• długość odcinka – 116,9 m;
• szerokość jezdni – 5,00 m (2 pasy ruchu, po 2,50 m każdy);
• spadek poprzeczny jezdni – daszkowy 2 %;
• przekrój jezdni – uliczny (jezdnia ograniczona z obu stron krawężnikami betonowymi);
• nawierzchnia zjazdów indywidualnych – wspólna z nawierzchnią jezdni;
• szerokość zjazdów indywidualnych – zmienna od 4,0 m do 5,0 m (dostosowana do szerokości bram wjazdowych na posesje);
• połączenie krawędzi zjazdów indywidualnych i krawędzi jezdni – poprzez skos 1:1;
budowa kanału technologicznego ulicznego:
• profil podstawowy KTp;
• budowa kanalizacji teletechnicznej – 2 rury osłonowe;
• montaż studni kablowych typu SKR-2;
zagospodarowanie zielenią terenu przyległego:
• wykonanie zieleńcy (trawników).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 681835,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 681835,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 681835,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Komunalnych w Lubiczu Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792326737
7.3.3) Ulica: Toruńska
7.3.4) Miejscowość: Lubicz Dolny
7.3.5) Kod pocztowy: 87-162
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 681835,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-06-30| 2022-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |