Świadczenie usług cateringowych dla uczestników, wykładowców i koordynatorów szkoleń organizowanych przez KSSiP, które realizowane będą w OSUiWM w Lublinie
Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00048302
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-07 10:35
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010027949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi bufetowe oraz usługi kawiarniane dla ograniczonej grupy klientów
Wykonawcy
4 przyznane
JACEK MIROSŁAWLublin, PL
15 678,4 PLNJACEK MIROSŁAWLublin, PL
15 678,4 PLNJACEK MIROSŁAWLublin, PL
16 060,8 PLNJACEK MIROSŁAWLublin, PL
47 796,48 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.