Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola - Kolonia
Gmina Puchaczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00046625
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00046625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-04 10:34
- Lokalizacja
- Puchaczów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a83e82e6-362d-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5050040501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00046625 z dnia 2022-02-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola - Kolonia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Puchaczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000550143
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 22
1.5.2.) Miejscowość: Puchaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-013
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: (81)7575012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: puchaczow@lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puchaczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://ugpuchaczow.bip.e-zeto.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola - Kolonia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a83e82e6-362d-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00046625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003084/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa budynku w m. Turowola - Kolonia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00246009/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/10/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1348943,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia obejmuje roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola – Kolonia” wraz z przyłączem wodociągowym i kanalizacji sanitarnej, zewnętrzną instalacją gazu ziemnego, kanalizacji sanitarnej, energetyczną, drogą wewnętrzną, parkingami, chodnikami, opaskami wokół budynku, miejsca na kontener na śmieci, zieleń niską w postaci trawników oraz nasadzenia z drzew i krzewów ozdobnych. Zaprojektowany budynek jest obiektem jednokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym z poddaszem nieużytkowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 326,52 m2, powierzchnia zabudowy 381,05 m2, a kubatura 2553 m3.
4.2. Szczegółowy zakres prac:
Roboty rozbiórkowe:
- rozbiórka magazynu blaszanego trwale nie związanego z gruntem, nawierzchni szutrowej przy magazynie.
Roboty ziemne (usuniecie warstwy humusu, wykopy pod fundament), pomiarowe, przygotowawcze.
Roboty budowalne:
- wykonanie ław fundamentowych;
- wykonanie ścian fundamentowych;
- wykonanie nowych posadzek betonowych i żelbetowych;
- murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych parteru;
- wykonanie wieńców, nadproży, trzpieni, podciągów parteru;
- montaż stropu podwieszanego nad parterem;
- wykonanie izolacji termicznej i przeciwwilgociowej dachu;
- montaż stolarki zewnętrznej okiennej i drzwiowej;
- montaż bramy garażowej;
- montaż obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych;
- wykonanie dociepleń;
- montaż zadaszenia nad wejściem głównym;
- wykonanie podestu przed wejściem głównym;
- wykonanie warstw posadzkowych na parterze i piętrze;
- wykonanie drewnianej konstrukcji dachu w postaci wiązarów kratowych;
- wykonanie pokrycia dachowego z blachodachówki.
Roboty wykończeniowe:
- tynkowanie;
- montaż parapetów;
- wykonanie posadzek z płytek gresowych;
- malowanie i układanie glazury;
- montaż ścianek lekkich z płyt G-K w węźle sanitarnym oraz obudowa kanałów wentylacyjnych;
- montaż wycieraczek;
- montaż balustrady;
- montaż stolarki wewnętrznej.
Roboty instalacyjne:
- wykonanie instalacji wod.-kan., c.o., c.w. oraz instalacji gazowej;
- wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej z klimatyzacją;
- wykonanie instalacji odciągu spalin.
Roboty drogowe:
- budowa placu manewrowego, drogi wewnętrznej, parkingu, chodników, opaski wokół budynku oraz miejsca na kontener na śmieci.
Roboty instalacyjne zewnętrzne:
- wykonanie zewnętrznej instalacji gazowej do obiektu;
- wykonanie przyłącza wodociągowego i kanalizacyjnego wraz z zewnętrzną instalacją kanalizacji sanitarnej,
- wykonanie instalacji odgromowej.
Wykonanie instalacji elektrycznej wewnętrznej oraz zalicznikowej linii zasilającej do obiektu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – opis techniczny znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262520-2 - Roboty murowe
45262660-5 - Usuwanie azbestu
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych
45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431200-9 - Kładzenie glazury
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 03.02.2022 r. komisja przetargowa w w/w składzie w siedzibie Urzędu Gminy Puchaczów zgodnie z art. 263 ustawy Pzp podjęła decyzję o unieważnieniu postępowania o udzieleniu zamówienia, Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.Uzasadnienie:
Zamawiający dnia 25 stycznia 2022 roku dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty o udzielenie zamówienia publicznego: „Budowa budynku wiejskiego w m. Turowola – Kolonia” o czym poinformowano Wykonawców.
Wykonawca, którego oferta została wybrana za najkorzystniejszą, tj. Firma Remontowo Budowlana WU-ZET Zenon Wajstuch ul. Spacerowa 6, 22-460 Szczebrzeszyn, w wyznaczonym terminie na dzień 31.01.2022 r. nie podpisał umowy. Zamawiający w dniu 01.02.2022 r. otrzymał pismo o odstąpieniu od podpisania umowy przez Wykonawcę.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1285325,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2340165,97 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1285325,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-02-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |