Dostawa produktów spożywczych (warzywa, owoce, jaja, ryby, mleko i przetwory mleczarskie, pieczywo i wyroby cukiernicze, produkty garmażeryjne chłodzone)
10 Brygada Logistyczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00048957
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-07 13:49
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7542701518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Wykonawcy
5 przyznanych
HURTOWNIA "AGA" SPÓŁKA JAWNA KRATKIEWICZ PATRYK ,KRATKIEWICZ AGNIESZKAOpole, PL
241 772,98 PLNHURTOWNIA "AGA" SPÓŁKA JAWNA KRATKIEWICZ PATRYK ,KRATKIEWICZ AGNIESZKAOpole, PL
241 772,98 PLNKLAUDIUSZ SKRZIPCZYKOpole, PL
39 305,96 PLNSPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITAWysokie Mazowieckie, PL
238 019,48 PLNFRESH SLAW POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiernatki, PL
35 155,92 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.