Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Olszewnicy Starej – w formule zaprojektuj i wybuduj
GMINA WIELISZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00048794
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00048794/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-07 13:06
- Lokalizacja
- Wieliszew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a806a2f0-67c8-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 5361758264
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00048794 z dnia 2022-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Olszewnicy Starej – w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELISZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Wieliszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-135
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@wieliszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieliszew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.wieliszew.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Olszewnicy Starej – w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a806a2f0-67c8-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00048794
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00336449/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.33.2021.PR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja Inwestycji dotyczącej rozbudowy Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej przy ul. Warszawskiej 40 w formule zaprojektuj i wybuduj. Wykonawca będzie zobowiązany do opracowania dokumentacji projektowej budowlanej, wykonawczej, uzyska pozwolenie na budowę i wykona roboty budowlane w systemie ,,zaprojektuj i wybuduj” dla przedmiotowego przedsięwzięcia oraz uzyska pozwolenie na użytkowanie. Planowana realizacja dotyczy budynku zawierającego 2 funkcje tj. szkołę podstawową i przedszkole.
Zakres prac projektowych niniejszego postępowania obejmuje:
- Projekt nowego „południowego” skrzydła dla przedszkola (parter) piętro (szkoła) w technologii modułowej wraz z przebudową i termoizolacją istniejącej szkoły (+ nowa kotłownia)
- Projekt nowej hali sportowej w technologii tradycyjnej
- Projekt nadbudowy istniejącej szkoły o kolejną kondygnacje – w technologii modułowej
- Projekt nadbudowy nowego skrzydła szkoły o kondygnacje – w technologii modułowej
- Projekt zagospodarowania terenu
Zakres prac realizacyjnych niniejszego postępowania obejmuje:
- Budowa nowego „południowego” skrzydła dla przedszkola (parter) piętro (szkoła) w technologii modułowej wraz z przebudową i termoizolacją istniejącej szkoły (+ nowa kotłownia) wraz z infrastrukturą towarzyszącą Uzyskanie prawomocnej decyzji na użytkowanie dla przedmiotowego zakresu.
Ponadto zadanie inwestycyjne obejmuje budowę infrastruktury, budowę zjazdu na ul. Mała, budowę parkingu naziemnego, budowę masztów flagowych, budowę instalacji zewnętrznych: wodociągowych, kanalizacyjnych, elektrycznych i teletechnicznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiących załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami: - Programie funkcjonalno - użytkowym (PFU), stanowiącym załącznik nr 1 do OPZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Gmina Wieliszew - Zmawiający działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., póz. 1129 ze zm.) unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż cena najkorzystniejszej oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |