Dostawa masy asfaltowej na potrzeby Gminy Chełmiec na 2022
Wójt Gminy Chełmiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00049271
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00049271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-02-07 15:22
- Lokalizacja
- Chełmiec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af66755e-78f9-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 7343445768
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00049271 z dnia 2022-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dostawa masy asfaltowej na potrzeby Gminy Chełmiec na 2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wójt Gminy Chełmiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892127
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Papieska 2
1.5.2.) Miejscowość: Chełmiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-395
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 185480219
1.5.8.) Numer faksu: 18 548 02 43
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chelmiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelmiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/chelmiec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa masy asfaltowej na potrzeby Gminy Chełmiec na 20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af66755e-78f9-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00049271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000112/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Zakup masy asfaltowej w roku 2022
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00024671/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPR.271..4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Przedmiotem zamówienia jest zakup masy asfaltowej przez Zamawiającego wg bieżących potrzeb. Asortyment przedstawia poniższa tabela:
Rodzaj towaru – masa bitumiczna na warstwę ścieralną jednostka Ilość
Rodzaj mieszanki: AC 8 S 50/70 KR 1-2 tona 60
Rodzaj mieszanki: AC 11 S 50/70 KR 1-2 tona 450
4. Poszczególny asortyment zamawiany będzie wg bieżących potrzeb Zamawiającego.
5. Zamawiający zastrzega, że może nie wykorzystać w pełni wartości umowy.
6. Zamawiający dokona wybory oferty, która spełnia warunki określone w SWZ i otrzyma w toku oceny ofert największą liczbę punktów.
7. Ilości poszczególnego asortymentu w trakcie trwania umowy mogą ulec zmianie, co nie powoduje konieczności zmiany umowy w formie aneksu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44113600-1 - Bitum i asfalt
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający na podstawie art. 222 ust. 4 poinformował na stronie prowadzonego postępowania, że kwota przeznaczona na realizację zamówienia wynosi 150.000,00 zł brutto. Wobec tego, że ceny wszystkich ofert złożonych w niniejszym postępowaniu przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175771,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175771,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |