Modernizacja terenu rekreacji w miejscowości Zbójno

Gmina Zbójno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00051573
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00051573/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-09 11:48
Lokalizacja
Zbójno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-baf144a7-7aa1-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
5030040165
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychLampy i oprawy oświetleniowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie różnych nawierzchniBudowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnychWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00051573 z dnia 2022-02-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja terenu rekreacji w miejscowości Zbójno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbójno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910867341

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zbójno

1.5.2.) Miejscowość: Zbójno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-645

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 542801921

1.5.8.) Numer faksu: 542801921

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bip@zbojno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbojno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_zbojno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja terenu rekreacji w miejscowości Zbójno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-baf144a7-7aa1-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00051573

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00008463/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja terenu rekreacji w miejscowości Zbójno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00029912/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPF.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja terenu rekreacji w miejscowości Zbójno na działkach o nr geod. 147/4, 396/8.
Zakres projektu obejmuje:
1. Wykonanie tarasu rekreacyjnego nad stawem o pow. 24 m2 o konstrukcji żelbetowej, z podłogą i balustradą drewnianą. Na tarasie usytuowana zostanie altana sześciokątna oraz 3 ćwierćokrągłe ławki bez oparć.
2. Dostawę i montaż siłowni plenerowej obejmującej 8 stanowisk do ćwiczeń, zamontowanych na dwóch pylonach czterostanowiskowych. Strefa siłowni plenerowej zostanie również wyposażona w tablicę informacyjną z regulaminem. Projektowane urządzenia siłowni: wioślarz, motyl, biegacz, prostownik pleców, orbitrek, narciarz, pajacyk, rowerek.
3. Wykonanie placu zabaw obejmujące:
a) wykonanie piaskowej/żwirowej nawierzchni bezpiecznej na placu zabaw,
b) demontaż części istniejącego ogrodzenia i wykonanie ogrodzenia frontowego placu zabaw z paneli systemowych wys. 1,23 m z efektem fali z furtką z samodomykaczem oraz wykonanie ogrodzenia z siatki powlekanej, stanowiącego kontynuację istniejącego ogrodzenia tylnej i bocznej granicy placu zabaw,
c) dostawę i montaż wyposażenia placu zabaw:
- zestaw zabawowy – statek – 1 szt.
- piaskownica wielofunkcyjna – 1 szt.
- huśtawka potrójna – 1 szt.
- huśtawka typu ważka – 1 szt.
- zjazd linowy – 1 szt.
- karuzela – 1 szt.
- bujak pojedynczy na sprężynie (autko) – 1 szt.
- regulamin placu zabaw – 1 szt.
4. Dostawę i montaż urządzeń małej architektury:
- Altana sześciokątna z litego drewna impregnowanego ciśnieniowo. Dach kryty wiórem osikowym przygotowanym z mokrego i okorowanego drewna osikowego. Jedna z altan wyposażona w zestaw drewnianych mebli ogrodowych, trwale związanych z podłogą (stół i ławki) – 2 szt.
- Ławki dł. 180 cm na stelażu metalowym z drewnianym siedziskiem i z oparciem (do usytuowania na placu zabaw) – 6 szt.
- Ławki dł. 200 cm z wysokim oparciem (z drewnianym olistwowaniem z nogami wykonanymi ze stali ciętej laserowo) – 8 szt.
- Ławki dł. 180 cm ćwierćokrągłe bez oparcia (na stelażu metalowym z drewnianym siedziskiem) – do usytuowania na tarasie rekreacyjnym – 3 szt.
- Leżaki dł. 198 cm (na stelażu metalowym z drewnianym olistwowaniem) – 7 szt.
- Stojaki metalowe na rowery pięciostanowiskowe – 2 szt.
- Kosz na śmieci z daszkiem, metalowy, poj. 30 l (przeznaczony na plac zabaw) – 1 szt.
5. Dostawę i montaż ogniw fotowoltaicznych zintegrowanych z lampami solarnymi – 8 szt.
6. Dostawę i montaż systemu monitoringu – kamer solarnych SLC z oświetleniem LED – 3 szt.
7. Zagospodarowanie terenów zielonych, obejmujące:
a) Zabezpieczenie terenu przed osuwaniem i wymywaniem oraz założenie trawnika w miejscu istniejącej zdegradowanej plaży nad stawem – 185 m2;
b) Wykonanie nasadzeń krzewów liściastych wraz z przygotowaniem podłoża, zastosowaniem agrowłókniny i ściółkowaniem – 9 szt.;
c) Przesadzenie części istniejących krzewów w nowe lokalizacje na terenie objętym opracowaniem (w wyniku kolizji istniejących rabat z projektowanym zagospodarowaniem terenu).
8. Wykonanie utwardzenia terenu z kostki brukowej gr. 6 cm w celu zapewnienia dostępności nowoprojektowanych stref wypoczynku – ok. 32 m2.
Przedmiot zamówienia określony został w projekcie budowlanym, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarze robót. Przedmiar robót stanowi element pomocniczy przy określeniu ceny. Z uwagi na to, że umowa na roboty będzie umową ryczałtową, w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji, nie będzie to mogło być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarze pewnych robót koniecznych do wykonania na podstawie dokumentacji projektowej nie zwalnia wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie projektu w cenie umownej.
Elementami składowymi przedmiotu zamówienia są także wszelkie roboty i usługi towarzyszące realizacji robót, w szczególności: koszty obsługi geodezyjnej, koszty uzyskania niezbędnych opinii i uzgodnień, zużycia wody i energii elektrycznej, ubezpieczenia budowy, wszelkich robót przygotowawczych, porządkowych, zabezpieczenia placu budowy, utrzymania zaplecza budowy, doprowadzenia terenu do stanu pierwotnego.
Zobowiązuje się Wykonawcę do stosowania materiałów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie na terytorium Polski. Wykonawca przed rozpoczęciem robót musi przedstawić inspektorowi nadzoru inwestorskiego do akceptacji wszelkie dokumenty dopuszczające materiały i urządzenia do zastosowania w budownictwie na terytorium Polski. Produkty przemysłowe muszą posiadać ww. dokumenty wydane przez producenta, a w razie potrzeby poparte wynikami badań wykonanych przez laboratorium posiadające odpowiednie uprawnienia. Zamawiający na każdym etapie realizacji zamówienia ma prawo żądać od Wykonawcy przedstawienia dokumentów dopuszczających wyrób do stosowania w budownictwie oraz protokoły z przeprowadzonych badań typu wyrobu. Materiały budowlane nie spełniające powyższych wymagań nie zostaną dopuszczone do użycia w ramach zamówienia.
Po zakończeniu budowy należy przedstawić w formie wykazu – certyfikaty i świadectwa jakości, atesty lub równoważne na wbudowane materiały budowlane.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, nie gorsze niż wymienione w opisie przedmiotu zamówienia.
Wymagania dot. gwarancji:
minimalny okres gwarancji 36 miesięcy
maksymalny okres gwarancji 60 miesięcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do dnia 09 lutego 2022 r. do godz. 10.00 nie wpłynęła żadna oferta.
2022-02-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane