Budowa wiaty rowerowej (przystankowej) przy węźle przesiadkowym w Czempiniu.
GMINA CZEMPIŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00052591
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00052591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-10 09:07
- Lokalizacja
- Czempiń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef494052-7a9a-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 6981722479
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00052591 z dnia 2022-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wiaty rowerowej (przystankowej) przy węźle przesiadkowym w Czempiniu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZEMPIŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25
1.5.2.) Miejscowość: Czempiń
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 28 26 703 wew. 133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.michalska@ug.czempin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czempin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czempin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wiaty rowerowej (przystankowej) przy węźle przesiadkowym w Czempiniu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef494052-7a9a-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00052591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006913/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa infrastruktury służącej rozwojowi mobilności miejskiej na terenie Gminy Czempiń - Budowa wiaty rowerowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00030830/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa wiaty rowerowej (przystankowej) przy stacji kolejowej w Czempiniu (Działka 934/6 obr. Czempiń).
Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest na terenie zurbanizowanym miejskim – stacja kolejowa Czempiń, parking C przy ul. Krańcowej na działce 934/6 obręb: 301102_4.0001 Czempiń w województwie wielkopolskim, w powiecie kościańskim.
Teren, na którym jest zlokalizowana inwestycja to teren miejski obejmujący parking C na stacji kolejowej Czempiń. W miejscu projektowanej wiaty rowerowej (przystankowej) rosną drzewa. Wśród zidentyfikowanych gatunków roślin nie stwierdzono występowania gatunków chronionych w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (T.j. Dz. U. 2020 poz. 55) . Średnica obwodu pni drzew na wysokości 5 cm, kolidujących z inwestycją nie przekracza 50 cm w związku z czym zgodnie z powyższą ustawą art.83f pkt.1 ppkt.3 nie wymaga się uzyskania zgodny na wycinkę. Inwestor planuje przesadzić drzewa w zakresie działki, na której zlokalizowana jest inwestycja.
W rejonie inwestycji na mapie zasadniczej znajdują się sieci uzbrojenia terenu: kanalizacja, sieć teletechniczna i elektryczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112100-9 - Wiaty
45213000-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy domów handlowych, magazynów i obiektów budowlanych przemysłowych, obiektów budowlanych związanych z transportem
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2022-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |