„Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie"
Miasto i Gmina Piekoszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00049686
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00049686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-08 09:59
- Lokalizacja
- Piekoszów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc35c651-58d6-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9591478926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00049686 z dnia 2022-02-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIEKOSZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010599
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Częstochowska 66A
1.5.2.) Miejscowość: Piekoszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-065
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@piekoszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piekoszow.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.piekoszow.biuletyn.net/?bip=1&cid=1123&bsc=N oraz https://miniportal.uzp.gov.pl.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc35c651-58d6-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00049686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004277/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00307111/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRO.271.2.16.2021.PK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 549847,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn.:
„Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie".
2) Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu robót budowlanych dotyczących przebudowa drogi wewnętrznej na dł. 790m w msc. Rykoszyn zlokalizowanej na dz. 380 i 392 oraz dwóch zjazdów publicznych z drogi powiatowej nr 484T zlokalizowanych na działce nr 405. Zasadniczymi i najistotniejszymi elementami rozbudowy drogi są:
roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
roboty ziemne – wykonanie wykopów i nasypów,
budowa nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni
przebudowa dwóch zjazdów publicznych z drogi powiatowej nr 0484T,
przebudowa kolidującej sieci elektrycznej niskiego napięcia – przesunięcie 2 słupów, przełożenie linii podziemnej o łącznej długości 124m,
zabezpieczenie sieci elektrycznej rurami osłonowymi,
zabezpieczenie sieci teletechnicznej rurami osłonowymi.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej zał. nr 1 do SWZ, na którą składają się: dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót, opis techniczny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Piekoszów, działając na podstawie art. 255 pkt 3 w zw. z art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) (dalej jako „ustawa - PZP”), informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie", z uwagi, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-02-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |