„Poprawa standardów technicznych dróg poprzez remont odcinków dróg powiatowych nr DP1733W o dł. 2,12 km i DP1685W o dł. 2,75 km w Powiecie Kozienickim” w formule zaprojektuj i wybuduj
Zarząd Dróg Powiatowych w Kozienicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00052431
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00052431/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-10 07:47
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5a39f01-7901-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 8121685455
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00052431 z dnia 2022-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa standardów technicznych dróg poprzez remont odcinków dróg powiatowych nr DP1733W
o dł. 2,12 km i DP1685W o dł. 2,75 km w Powiecie Kozienickim” w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Kozienicach
1.3.) Oddział zamawiającego: ZDP Kozienice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670230860
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleksandrówka, Serdeczna 3
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486142730
1.5.8.) Numer faksu: 486142730
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpkozienice@orange.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zdp-kozienice.bip-e.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://starostwo.pzp.kozienicepowiat.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa standardów technicznych dróg poprzez remont odcinków dróg powiatowych nr DP1733Wo dł. 2,12 km i DP1685W o dł. 2,75 km w Powiecie Kozienickim” w formule zaprojektuj i wybuduj
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5a39f01-7901-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00052431
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001570/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Poprawa standardów technicznych dróg poprzez remont odcinków dróg powiatowych nr DP 1733W o dł. 2,12 km i DP 1685W o dł. 2,75 km w Powiecie Kozienickim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00025160/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZD-T27.03.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6000000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi powiatowej nr 1733W Opactwo-Posiołek w m. Kępice- dł. 2,12 km z przebudową przepustu dwuotworowego na rz. Jędrzejnica w formule zaprojektuj i wybuduj4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 2500000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi powiatowej nr 1685W Warka-Kępa Niemojewska- Boże, odcinek Kępa Niemojewska- gr. Powiatu Kozienickiego o dł. 2,75km - w formule zaprojektuj i wybuduj4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 3500000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta złożona w przedmiotowym Zadaniu przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Grójcu, w wysokości 3 877 418,79 zł przewyższa środki finansowej jakie Zamawiający przeznaczył na realizacje przedmiotowego zadania, w skutek czego zaistniały przesłanki do unieważnienia przedmiotowego zadania zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy PZP
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3877418,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3877418,79 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |