Dostawa i montaż 7 wiat śmietnikowych wraz z wykonaniem ogrodów deszczowych przy ul. Gościnnej 16-18, Kościerskiej 2, Na Zaspę 44, Podmiejskiej 9, Podmiejskiej 19-20, Śnieżnej 10, Wolności 17.
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00055292
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00055292/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-11 14:34
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fd111b5f-2111-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00055292 z dnia 2022-02-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż 7 wiat śmietnikowych wraz z wykonaniem ogrodów deszczowych przy ul. Gościnnej 16-18, Kościerskiej 2, Na Zaspę 44, Podmiejskiej 9, Podmiejskiej 19-20, Śnieżnej 10, Wolności 17.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 320 10 32, 320 02 20, 302 32 82, 320 12 95
1.5.8.) Numer faksu: (58) 345 82 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.nieruchomoscigda.pl/zamowienia-publiczne/zamowienie-5579.htm1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż 7 wiat śmietnikowych wraz z wykonaniem ogrodów deszczowych przy ul. Gościnnej 16-18, Kościerskiej 2, Na Zaspę 44, Podmiejskiej 9, Podmiejskiej 19-20, Śnieżnej 10, Wolności 17.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd111b5f-2111-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00055292
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007129/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.47 Remont 5 wnętrz podwórzowych przy budynkach gminnych - cz.3
1.1.48 Remont 5 wnętrz podwórzowych przy budynkach gminnych - cz.4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196718/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.63.2021.MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 166654,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 7 wiat śmietnikowych wraz z wykonaniem ogrodów deszczowych na podwórzach przy ulicach Gościnnej 16-18, Kościerskiej 2, Na Zaspę 44, Podmiejskiej 9, Podmiejskiej 19-20, Śnieżnej 10, Wolności 17 w Gdańsku.
Zakres robót obejmuje między innymi:
- roboty rozbiórkowe,
- roboty ziemne,
- wykonanie nawierzchni utwardzonej z kostki brukowej betonowej,
- dostawę i montaż wiaty śmietnikowej wraz z oświetleniem,
- budowę ogrodu deszczowego,
- uporządkowanie terenu,
- wykonanie nasadzeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112100-9 - Wiaty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 321030,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 321030,00 PLN
| 2022-02-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |