Wykonanie usługi wycinki drzew rosnących w pasie drogowym dróg wojewódzkich na terenie województwa podkarpackiego wraz z frezowaniem pniaków (9 zadań)

PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00071718
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-01 14:58
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8132937794
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wycinania drzew

Wykonawcy

8 przyznanych

LESZEK BORAWIAKRaniżów, PL
43 092 PLN
LESZEK BORAWIAKRaniżów, PL
10 962 PLN
LESZEK BORAWIAKRaniżów, PL
4860 PLN
LESZEK BORAWIAKRaniżów, PL
3780 PLN
LESZEK BORAWIAKRaniżów, PL
10 962 PLN
LESZEK BORAWIAKRaniżów, PL
6426 PLN
JÓZEF PRASOŁUstrzyki Dolne, PL
95 623,2 PLN
LESZEK BORAWIAKRaniżów, PL
99 900 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.