Budowa hali sportowej w miejscowości Trzepnica
Gmina Łęki Szlacheckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00057325
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00057325/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-15 10:51
- Lokalizacja
- Łęki Szlacheckie, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc579600-79de-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 7711154273
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00057325 z dnia 2022-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali sportowej w miejscowości Trzepnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęki Szlacheckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łęki Szlahceckie 13D
1.5.2.) Miejscowość: Łęki Szlacheckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-352
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 787 53 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lekiszlacheckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lekiszlacheckie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.lekiszlacheckie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali sportowej w miejscowości Trzepnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc579600-79de-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00057325
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027400/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa hali sportowej w miejscowości Trzepnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00028147/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Budowę budynku hali sportowej oraz łącznika pomiędzy projektowaną halą sportową a istniejącym budynkiem szkoły podstawowej. Inwestycja zlokalizowana na działkach o nr ewid. 199/8, 199/18, 199/14 obręb Kolonia Trzepnica.
2) opracowanie kompletnej dokumentacji powykonawczej w zakresie umożliwiającym oddanie obiektu do użytkowania i uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.
2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia oraz zgodnie z postanowieniami projektu umowy, stanowiącego Załącznik Nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja projektowa:
• Przedmiar robót,
• Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR),
• Projekt budowlany uproszczony
Dokumentacja ww. jest zawarta w Załączniku Nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262210-6 - Fundamentowanie
45262300-4 - Betonowanie
45262522-6 - Roboty murarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45410000-4 - Tynkowanie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zaoferowane przez Wykonawców ceny przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia przy jednoczesnym braku możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8852017,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12988800,00 PLN
| 2022-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |