Opracowanie projektów zmian miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – z podziałem na zadania
GMINA BRZESZCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00057354
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-15 11:05
- Lokalizacja
- Brzeszcze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5492197470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi planowania przestrzennego
Wykonawcy
4 przyznane
GEOPLAN Adrian LuszkaWrocław, PL
37 515 PLNGEOPLAN Adrian LuszkaWrocław, PL
37 515 PLNGEOPLAN Adrian LuszkaWrocław, PL
30 135 PLNPAWEŁ DUŚBielsko-Biała, PL
38 130 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.