Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Cisie – I etap

GMINA BLACHOWNIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00056636
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00056636/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-14 14:32
Lokalizacja
Blachownia, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af57ccab-6d54-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
5732867712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

JAN GOROLKamienica, PL · lot 0
3 278 013,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00056636 z dnia 2022-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Cisie – I etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BLACHOWNIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398037

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 22

1.5.2.) Miejscowość: Blachownia

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-290

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@blachownia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://blachownia.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://blachownia.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Cisie – I etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af57ccab-6d54-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00056636

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000159/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Cisie - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00004418/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej, ciśnieniowej, sięgaczy do granic posesji, budowie studni, przepompowni ścieków, odtworzenia poszczególnych odcinków dróg zgodnie z parametrami kategorii dróg na jakich prowadzone były prace (drogi powiatowe i gminne) oraz wykonania niezbędnych przyłączy dla planowanej przepompowni wraz z przejściem pod rzeką Stradomką w miejscowości Cisie, od studni kanalizacji rozprężnej SR4 (przez studnie od SK132 do SK94)
w ciągu drogi powiatowej ulicy Cisiańskiej z przejściem pod rzeką
i włączeniem do planowanej przepompowni P3, od studni rozprężnej SR5 (przez studnie od SK240 do SK94) w ciągu drogi gminnej ulicy Dąbrówki i drogi powiatowej ulicy Cisiańskie, od studni SK105 do SK97 w ciągu drogi powiatowej ulicy Cisiańskiej. Dodatkowo przedmiotem zamówienia jest wykonanie odcinka kanału ciśnieniowego w obrębie miejscowości Cisie od przepompowni P3 do granicy miejscowości. Długość kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej objętej postępowaniem przetargowym wynosi 1185,00 mb. (rury pełne – lite PCV Ø200mm/5,9mm SN8 SDR34), rury PE100 Ø225/13,4 mm SDR17 PN10 (przejście pod rzeką Stradomka – kanalizacja sanitarna grawitacyjna), rury PEØ90mm/5,4mm (kanalizacja sanitarna tłoczna wraz projektowaną przepompownią P3 do granic miejscowości Cisie) – 210,00 mb.
W zakres opracowania wchodzi zabudowa przepompowni ścieków P3 (jako komplet uwzględniający niezbędną infrastrukturę zasilającą
w postaci przyłącza wody i zasilania elektrycznego) oraz niezbędne prace związane z odtworzeniem nawierzchni w miejscach prowadzonych prac (ciągi komunikacyjne drogi powiatowej i gminnej).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3278013,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5823794,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3278013,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPH-U INSTAL-BUDOTECH JAN GOROL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5750000863

7.3.3) Ulica: CZĘSTOCHOWSKA 38C

7.3.4) Miejscowość: KAMIENICA ŚLĄSKA

7.3.5) Kod pocztowy: 42-287

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty związane z odtworzeniem nawierzchni drogowej po wykonanych pracach

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3278013,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-02-28
2022-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane