„Przebudowa i wyposażenie Biblioteki – Ośrodka Kultury” w ramach działania: „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich"

Gmina Sadowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00059618
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00059618/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-16 15:37
Lokalizacja
Sadowie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b10d2a2c-5f38-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
8631609878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie nawierzchni drógWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyDemontaż rusztowańWznoszenie rusztowańBetonowanieWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty izolacyjneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie wyrobów metalowychRoboty ciesielskieKładzenie płytekRoboty malarskieMalowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR ZIEJAStarachowice, PL · lot 0
404 798,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00059618 z dnia 2022-02-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i wyposażenie Biblioteki – Ośrodka Kultury” w ramach działania: „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sadowie

1.3.) Oddział zamawiającego: 27-580 Sadowie 86

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410014

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sadowie

1.5.2.) Miejscowość: Sadowie

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-580

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 869 24 37 w.42

1.5.8.) Numer faksu: 15 869 24 37

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@sadowie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sadowie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa i wyposażenie Biblioteki – Ośrodka Kultury” w ramach działania: „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b10d2a2c-5f38-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059618

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008523/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Przebudowa i wyposażenie Biblioteki - Ośrodka Kultury Gminy Sadowie w ramach działania: „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Przebudowa i wyposażenie Biblioteki – Ośrodka Kultury” dla operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”,

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00321156/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PS.271.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 501465,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i wyposażenie Biblioteki – Ośrodka Kultury Gminy Sadowie oraz OSP Sadowie.

Zakres robót:

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne:
− wykonanie wygrodzenia terenu budowy;
− zagospodarowanie terenu budowy wraz z budową tymczasowych obiektów – wg. Zatwierdzonego przez Inspektora Nadzoru Projektu Zagospodarowania Placu Budowy;
− wykonanie przyłączy do sieci infrastruktury technicznej na potrzeby budowy – zapewnienie dostępu do punktów poboru wody i energii elektrycznej na potrzeby wykonania robót budowlanych;
− oczyszczenie terenu z gruzu powstałego w trakcie wykonywania prac;
− inne prace i roboty określone w zatwierdzonym przez Inspektora Nadzoru Projekcie Zagospodarowania Terenu Budowy;

Roboty rozbiórkowe:
− wykucie z muru ościeżnic drewnianych i stalowych;
− rozebranie ścian;
− rozebranie sufitu podwieszanego;
− usunięcie gruzu z budynku;
− przecieranie tynków;

Wznoszenie i demontaż rusztowań:
− montaż i demontaż rusztowań wewnętrznych

Betonowanie i zbrojenie:
− montaż nadproży stalowych C100;

Roboty murowe:
− zamurowanie otworów okiennych i drzwiowych;

Stolarka okienna i drzwiowa:
− przygotowanie ościeży;
− osadzenie stolarki okiennej i drzwiowej;

Roboty malarskie:
− przygotowanie podłoża i malowanie ścian wewnętrznych, oraz w miejscach, w których doszło do uszkodzenia powłok malarskich wewnętrznych w wyniku prac;

Podłoża i posadzki:
− naprawa posadzki betonowej po wyburzonych ścianach;
− posadzka z płytek ceramicznych;

Okładziny ścian z płytek:
− okładziny ścian z płytek ceramicznych;

Odbudowy elementów i ścianki działowe z płyt G-K na ruszcie:
− wykonanie zabudowy z płyt g-k

Wyszczególnienie i opis prac towarzyszących i robót tymczasowych
Prace budowlane, wynikające z opracowanego przez Wykonawcę i zatwierdzonego przez Inspektora Nadzoru „Projektu Organizacji Robót”, a w szczególności:
 zasilenie placu budowy w energię elektryczną;
 punkt poboru wody;
 odprowadzenie ścieków;
 zapewnienie pomieszczeń socjalnych, biurowych i magazynowych;
 wygrodzenie terenu budowy;
 wytyczenie i utrzymanie dróg pożarowych;
 wykonanie innych prac określonych w Projekcie Organizacji Robót.

Wykonanie instalacji wod.-kan., hydrantowej, c.o., gazu, wentylacji mechanicznej, przyłącza gazowego, kanalizacji sanitarnej:
− - transport materiałów i urządzeń, montaż rurociągów, armatury i urządzeń;
− - badania, próby, uruchomienie instalacji;
− - montaż izolacji termicznej;
− - regulacja działania instalacji.

Do prac towarzyszących związanych z budową instalacji należą:
− wykonanie przejść przewodów przez przegrody budowlane;
− wykonanie konstrukcji wsporczych.


Wykonanie instalacji elektrycznej:
− instalacji oświetlenia,
− instalacji gniazd wtyczkowych i siły,
− instalacji fotowoltaiczną,
− montażem osprzętu, oraz aparatury zabezpieczeniowej wraz z przygotowaniem podłoża i robotami towarzyszącymi, dotyczącymi wszystkich czynności mających na celu wykonanie robót związanych z:
o kompletowaniem wszystkich materiałów potrzebnych do wykonania podanych wyżej prac,
o wykonaniem wszelkich robót pomocniczych w celu przygotowania podłoża
(w szczególności montaż elementów osprzętu instalacyjnego itp.),
o ułożeniem wszystkich materiałów w sposób i w miejscu zgodnym z dokumentacją techniczną,
o wykonaniem oznakowania zgodnego z dokumentacją techniczną wszystkich elementów wyznaczonych w dokumentacji,
o wykonaniem oznakowania zgodnego z dokumentacją techniczną wszystkich wyznaczonych kabli i przewodów,
o przeprowadzeniem wymaganych prób i badań oraz potwierdzenie protokołami kwalifikującymi montowany element instalacji elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262300-4 - Betonowanie

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 404798,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456686,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 404798,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Budowlane i Instalacyjne Artur Zieja

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 664-140-72-53

7.3.3) Ulica: Mierosławskiego 1

7.3.4) Miejscowość: Starachowice

7.3.5) Kod pocztowy: 27-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 404798,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-02-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane