Budowa oświetlenia przy drogach gminnych nr 105920L ul. Jarzębinowa i 105949L ul. Kościelna w Garbowie

GMINA GARBÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00059283
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00059283/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-16 13:36
Lokalizacja
Garbów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e25223dc-6965-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
7132884258
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

ROMAN DĘBOWSKIMarki, PL · lot 0
275 274 PLN
AWD MIEDZIOCHA SPÓŁKA JAWNAPliszczyn, PL · lot 1
86 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00059283 z dnia 2022-02-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia przy drogach gminnych nr 105920L ul. Jarzębinowa i 105949L ul. Kościelna w Garbowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GARBÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019767

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 50

1.5.2.) Miejscowość: Garbów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-080

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 5018063

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@garbow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://garbow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia przy drogach gminnych nr 105920L ul. Jarzębinowa i 105949L ul. Kościelna w Garbowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e25223dc-6965-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059283

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002849/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa oświetlenia przy drogach gminnych Nr 105920L ul. Jarzębinowa i 105949L ul. Kościelna w Garbowie w ramach projektu pn.: „ Modernizacja i rozbudowa oświetlenia ulicznego w gminie Garbów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Modernizacja i rozbudowa oświetlenia ulicznego w gminie Garbów” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej 5 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.5 Promocja niskoemisyjności Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014- 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00338846/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.OŚW.GAR.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 289799,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Budowa oświetlenia drogowego wydzielonego w pasie drogi gminnej nr 105920L ulica Jarzębinowa w miejscowości Garbów
- dr gminna działki ew. nr 58/3, 170/4, 207 obręb ewidencyjny Garbów
- 30 nowych punktów świetlnych
3. Zakres wykonywanych projektowanych robót dla obydwu części obejmuje:

1. Wykonanie zasilenia projektowanego oświetlenia drogowego wydzielonego,
2. Budowa linii kablowych oświetleniowych zasilających słupy oświetleniowe kablem typu YAKXS 4x35 mm2 (rezerwa kablowa do ewentualnej dalszej rozbudowy),
3. Wykonanie uziemień projektowanych słupów oświetleniowych,
4. Wykonanie przewiertów sterowanych,
5. Montaż słupów oświetleniowych okrągłych
6. Montaż opraw LED o parametrach technicznych nie gorszych niż wskazane poniżej
7. Pomiary kontrolne elektryczne,
8. Uruchomienie oświetlenia.
Uwaga: Przystosowanie do istniejącego systemu sterowania (włączenie).

Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną i zatwierdzoną dokumentacją techniczną, przedmiarem robót specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik nr 10a (dla części 1)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 224629,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Budowa oświetlenia drogowego wydzielonego w pasie drogi gminnej nr 105949L ulica Kościelna w miejscowości Garbów
- dr gminna działki ew. nr 1025 obręb ewidencyjny Garbów
- 9 nowych punktów świetlnych;
3. Zakres wykonywanych projektowanych robót dla obydwu części obejmuje:

1. Wykonanie zasilenia projektowanego oświetlenia drogowego wydzielonego,
2. Budowa linii kablowych oświetleniowych zasilających słupy oświetleniowe kablem typu YAKXS 4x35 mm2 (rezerwa kablowa do ewentualnej dalszej rozbudowy),
3. Wykonanie uziemień projektowanych słupów oświetleniowych,
4. Wykonanie przewiertów sterowanych,
5. Montaż słupów oświetleniowych okrągłych
6. Montaż opraw LED o parametrach technicznych nie gorszych niż wskazane poniżej
7. Pomiary kontrolne elektryczne,
8. Uruchomienie oświetlenia.
Uwaga: Przystosowanie do istniejącego systemu sterowania (włączenie).

Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną i zatwierdzoną dokumentacją techniczną, przedmiarem robót specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik nr 10a (dla części 1) i 10b (dla części 2) do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 65170,36 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 7

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275274,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 488642,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275274,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ESCO PROJEKT Roman Dębowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7181716503

7.3.3) Ulica: M.Małachowskiego 1/107

7.3.4) Miejscowość: Marki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-270

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275274 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 7

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157772,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWD MIEDZIOCHA Sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7133093553

7.3.4) Miejscowość: Pliszczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 20-258

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86100 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2022-02-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane