„Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont mieszkań i remontem elewacji budynków zlokalizowanych przy ul. Piotra Skargi 30 i Niepodległości 77a w Wałbrzychu”
Miejski Zarząd Budynków spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00061414
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-18 09:42
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8862608287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
Wykonawcy
2 przyznane
IRENEUSZ JURKIEWICZLubin, PL
28 044 PLNIRENEUSZ JURKIEWICZLubin, PL
28 044 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.