Nadzór autorski i serwis całego systemu RIS/PACS dla pracowni diagnostycznych MR, TK, RTG/CR, RTG przewoźny oraz USG dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. M. Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie

Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00142116
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00142116/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-12 10:38
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c7714b44-149a-4dbe-b849-4c04e38d9f63
Identyfikator
9462160056
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradztwa w zakresie praw autorskich do oprogramowaniaUsługi w zakresie wsparcia systemuUsługi w zakresie oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

ALTERIS SPÓŁKA AKCYJNAKatowice, PL · lot 0
199 999,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00142116 z dnia 2025-03-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór autorski i serwis całego systemu RIS/PACS dla pracowni diagnostycznych MR, TK, RTG/CR, RTG przewoźny oraz USG dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. M. Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019046

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Abramowicka 2

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-442

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@snzoz.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.snzoz.lublin.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadzór autorski i serwis całego systemu RIS/PACS dla pracowni diagnostycznych MR, TK, RTG/CR, RTG przewoźny oraz USG dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. M. Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7714b44-149a-4dbe-b849-4c04e38d9f63

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00142116

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 a i b ustawy Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: Zamawiający udzieli zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 a i b ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 1 a i b ustawy Pzp zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę.
Zamawiający korzysta z oprogramowania Alteris - RIS/PACS dla pracowni diagnostycznych MR, TK, RTG/CR, RTG przewoźny oraz USG. Alteris Spółka Akcyjna posiada pełne i wyłączne prawa autorskie do wszystkich modułów tego oprogramowania i jest jedynym podmiotem uprawnionym do prowadzenia nadzoru autorskiego, serwisu oraz wszelkich innych prac związanych z systemem Alteris,

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SzNSPZOZ.A-ZP-3721-5/25/RJHa

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nadzór autorski i serwis całego systemu RIS/PACS dla pracowni diagnostycznych MR, TK, RTG/CR, RTG przewoźny oraz USG dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. M. Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie

Szczegółowy zakres usługi został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79121100-9 - Usługi doradztwa w zakresie praw autorskich do oprogramowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTERIS Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312421111

7.3.3) Ulica: Ceglana 35

7.3.4) Miejscowość: Katowice,

7.3.5) Kod pocztowy: 40-514

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199999,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-03-20 do 2027-03-19
2025-03-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi