Wykonanie remontu wieży Cieszyńskiego Ratusza
GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00060405
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00060405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-17 12:25
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4b50a2c-6317-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5482404950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00060405 z dnia 2022-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu wieży Cieszyńskiego Ratusza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZYN reprezentowana przez Burmistrza Miasta Cieszyna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu wieży Cieszyńskiego Ratusza2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4b50a2c-6317-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00060405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001309/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont wieży Cieszyńskiego Ratusza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00327885/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPIF.271.1.17.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu/renowacji/odtworzenia zwieńczenia wieży Cieszyńskiego Ratusza. Zakres robót: wykonanie renowacji/odtworzenia uszkodzonej iglicy, montaż drewnianego elementu mocującego iglicę wraz z zamontowanie samej iglicy, renowacja/odtworzenie poszycia zwieńczenia wieży po zamontowaniu iglicy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi projekt budowlany i STWIORB stanowiące załącznik nr 7 do SWZ – dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 22.12.2022 r. opublikowane zostało w Biuletynie Zamówień Publicznych ogłoszenie o zamówieniu dotyczące postępowania, prowadzonego w trybie przetargu podstawowego na podstawie art. 275 pkt. 1, którego przedmiotem jest Wykonanie remontu wieży cieszyńskiego Ratusza. Ogłoszenie o zamówieniu oraz specyfikacja warunków zamówienia zamieszczone zostały na stronie internetowej zamawiającego (bip.um.cieszyn.pl). Termin składania ofert upłynął 21.01.2022 r. o godz. 10:00:00. Do upływu tego terminu nie wpłynęły żadne oferty. Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 z późn. zm.| 2022-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |